Wybierz region

Wybierz miasto

    Wyniki wyborów do rad miejskich w woj. łódzkim

    Autor: (red)

    2006-11-16, Aktualizacja: 2006-11-16 05:54 źródło: Polska Dziennik Łódzki

    Aleksandrów Łódzki: PO - 10, PiS - 5, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Aleksandrowa Łódzkiego - 3, Blok Aleksandrów XXI Wieku - 3 Bełchatów: PiS - 7, PLUS - 4, PO - 4, Lewica i Demokraci - 4, Ziemia Bełchatowska - ...

    Aleksandrów Łódzki: PO - 10, PiS - 5, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Aleksandrowa Łódzkiego - 3, Blok Aleksandrów XXI Wieku - 3
    Bełchatów: PiS - 7, PLUS - 4, PO - 4, Lewica i Demokraci - 4, Ziemia Bełchatowska - 4
    Biała Rawska: Nasza Mała Ojczyzna - 5, komitet Ziemi Bialskiej - 4, Nasza Ziemia Bialska - 2, Jedność Ziemi Bialskiej - 2, Wspólna Sprawa w Białej Rawskiej - 1, Moje Miasto - 1
    Błaszki: PSL - 6, komitet Krzysztofa Stępińskiego - 4, komitet Adama Nieboraka - 1, komitet Małgorzaty Rojanek - 1, komitet Andrzeja Wiktorowskiego - 1, komitet Stanisława Adamczewskiego - 1, komitet Ireneusza Sobczaka - 1
    Brzeziny: Komitet Ewy Mądrej Nasze Miasto - Nasz Dom - 4, PiS - 2, Mieszkańcy dla Miasta i Powiatu - 2, PO - 1, Lewica i Demokraci - 1, PSL - 1, Samoobrona - 1, Brzezińskie Porozumienie - 1, komitet Barbary Kozłowskiej - 1, komitet Przemysława Maślanki - 1
    Drzewica: Komitet Janusz - 12, Lewica i Demokraci - 1, Samoobrona - 1, Razem dla Gminy - 1
    Działoszyn: Gminne Porozumienie Samorządowe - 4, Razem dla Gminy - 3, Wspólnota - 3, Rozwój Miasta - 2, PSL - 1, Wspólne Dobro - 1, Perspektywa - 1
    Głowno: Dla Głowna - 6, TAK dla Głowna - 3, PiS - 1, Samoobrona - 1, Razem dla Głowna - 1, Nasze Głowno - 1, komitet Barbary Gunther Głownianie Razem - 1, komitet Bożeny Szremskiej - 1
    Kamieńsk: Komitet Grzegorza Turlejskiego - 8, komitet Bogdana Pawłowskiego - 4, komitet Jacka Jędrzejczyka - 1, Rozwój Miasta i Gminy - 1, Inicjatywa na rzecz Gminy - 1
    Konstantynów Łódzki: Stowarzyszenie Konstantynowskie Porozumienie Samorządowe - 11, Nasz Samorząd - 2, Lewica i Demokraci - 1, Porozumienie Gospodarcze - 1
    Koluszki: Mała Ojczyzna - 9, PiS - 6, PSL - 3, Lewica i Demokraci - 2, Samorządność 2000 - 1
    Krośniewice: Samoobrona - 5, komitet Julianny Barbary Herman - 2, Zbudujemy Obwodnicę - 2, Nasza Przyszłość - 2, Lewica i Demokraci
    - 2, PSL - 1, Wszyscy Razem - 1
    Kutno: Komitet Zbigniewa Burzyńskiego - 8, PiS - 5, Lewica i Demokraci - 3, PO - 2, LPR - 2, Nasza Mała Ojczyzna - 1
    Łask: Bezpartyjne Porozumienie Samorządowe - 5, Lewica i Demokraci - 5, Łaskie Forum Samorządowe - 4, PiS - 3, PO - 2, Porozumienie Samorządowe - 2
    Łęczyca: komitet Andrzeja Olszewskiego
    - 11, Ziemia Łęczycka - 2, komitet Włodzimierza Sroczyńskiego - 1, komitet Zenona Koperkiewicza - 1
    Łowicz: Koalicja Ziemi Łowickiej - 4, komitet Krzysztofa J. Kalińskiego - 4, PiS - 3, PO - 3, Rzeczpospolita Łowicka - 3, Lewica i Demokraci - 2, Jedność Łowicka - 2
    Łódź: PO - 16, PiS - 14, Lewica i Demokraci - 11, Łódzkie Porozumienie Obywatelskie Jerzego Kropiwnickiego - 2
    Opoczno: Razem dla Opoczna - 8, Opoczyńska Wspólnota Samorządowa - 5, PiS - 3, Ziemia Opoczyńska - 3, PO - 2
    Ozorków: Obywatelski Ruch Samorządowy - 5, PO - 4, PiS - 4, Lewica i Demokraci - 3, Wspólnota Samorządowa - 2, Przyszłość i Rozwój To My - 2, Dobra Szansa dla Ozorkowa - 1
    Pabianice: PiS - 8, PO - 6, Lewica i Demokraci - 4, Prawica Razem - 4, komitet Zbigniewa Dychty - 1
    Pajęczno: Silna i Gospodarna Gmina - 9, KW Piotr Mielczarek - 1, Rozwój Ziemi Pajęczańskiej - 2, PSL - 1, Nasza Przyszłość Młodzi - 1, Samoobrona - 1
    Piotrków: PiS - 7, Prawica Razem - 4, Lewica i Demokraci - 4, Rozwój i Gospodarność - 4, PO - 3, Forum Piotrkowian - Eurocentrum - 1
    Poddębice: PSL - 5, PO - 3, Lewica i Demokraci 2, Porozumienie Samorządowe - 1, komitet Henryka Boczkowskiego - 1, komitet Kazimierza Stachrowskiego - 1, komitet Zenona Ciechanowskiego - 1, komitet Andrzeja Lodzińskiego - 1
    Przedbórz: Porozumienie Samorządowe Przedbórz - 7, PiS - 3, Rzemiosło - 2, Dla Przedborza - 1, Niezależne Ugrupowanie Postępu i Zmian - 1, komitet Katarzyny Barabasz - 1
    Radomsko: PiS - 7, Razem dla Radomska - 5, Forum Samorządowo-Gospodarcze - 4, PO - 3, Radomszczańskie Porozumienie Społeczne - 2
    Rawa Mazowiecka: Gospodarność-Skuteczność - 9, PiS - 4, Obywatelska Inicjatywa Samorządowa Ziemi Rawskiej - 3
    Rzgów: Wspólnota Miasta i Gminy Rzgów - 10, GIS - 3, Mieszkańcy Gminy Rzgów - 1, OSP Starowa Góra - 1
    Sieradz: PiS - 8, Sieradzka Unia Samorządowa i Towarzystwo Przyjaciół Sieradza - 4, Lewica i Demokraci - 4, LPR - 3, PO - 2
    Skierniewice: Porozumienie dla Skierniewic - 5, PO - 4, PiS - 4, Wspólna Sprawa - 4, Razem dla Skierniewic - 3, Lewica i Demokraci - 1
    Stryków: Komitet Andrzeja Jankowskiego - 9, Samoobrona - 3, komitet Zbigniewa Kosa - 1, Stowarzyszenie Wspólnie dla Ziemi Zgierskiej
    - 1, Zgoda 2006 - 1
    Sulejów: Miasto i Gmina z Przyszłością 8, Rozwój-Przyszłość 2, PO - 2, PSL 1, Klub Narodowy - 1, Przymierze Społeczne Miasta i Gminy Sulejów - 1
    Szadek: Prawo i Rozwój - 5, Klub Aktywności Samorządowej - 4, Mała Ojczyzna - 2, Samoobrona - 1, Forum Praca-Rodzina-Sprawiedliwość - 1, PiS - 1, PSL - 1
    Tomaszów: PiS - 8, Lewica i Demokraci - 6, PO - 5, Forum Samorządowo-Ludowe - 4
    Tuszyn: PiS - 4, Porozumienie dla Przyszłości - 3, Lewica i Demokraci - 2, Inicjatywy Społeczno-Gospodarcze - 2, komitet Tadeusza Walasa - 2, Samoobrona - 1, komitet Witolda Małeckiego - 1
    Uniejów: Dla Rozwoju Gminy i Miasta Uniejów - 7, PO - 2, PSL - 2, Lewica i Demokraci - 2, komitet Ziemi Uniejowskiej - 1, Samoobrona - 1
    Warta: Niezależny Komitet Wyborczy "Wybory 2006" - 9, KWW Niezrzeszonych 2006 - Małków - 2, Uwłaszczenie - 1, LPR - 1, Samoobrona - 1, Razem - 1
    Wieluń: Wieluńskie Forum Samorządowe - 6, Przejrzysta Gmina - 4, PSL - 3, PiS - 2, PO - 2, Lewica i Demokraci - 2, Wieluńskie Porozumienie Obywatelskie - 1, LPR - 1
    Wieruszów: Obywatelska Gmina Wieruszów - 10, Zgoda - 3, PiS - 1, Mirków - 1
    Zduńska Wola: PiS - 6, Porozumienie Ponad Podziałami Razem - 4, PO - 3, Forum PRS - 3, Ruch Samorządowy Centroprawicy - 3, Mała Ojczyzna - 2
    Zelów: Gmina Razem - 10, Blok Samorządowy Gminy Zelów - 5
    Zgierz: PiS -7, PO - 6, Lewica i Demokraci - 3, Społeczny Blok Samorządowy - 3, Wspólny Samorząd - 2, Forum Obywatelskie - 1, Zgierz Od Nowa - 1
    Złoczew: Komitet Zjednoczonej Prawicy - 6, Strażak - 4, PSL - 4, Lewica i Demokraci - 1
    Żychlin: Samoobrona - 3, Sojusz dla Lewicy - 3, Jakość i Rozwój - 3, PSL - 2, komitet "Niezależni" - 2, Gmina dla Wszystkich - 1, Nasza Gmina - 1.

    Sonda

    Czy kary dla pijanych kierowców są za niskie?

    • tak (87%)
    • nie (11%)
    • nie wiem (2%)

    Korzystamy z cookies i local storage.

    Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.