Sieradzanin znalazł się w gronie największych polskich przystojniaków. To 19-letni Wiktor Kucharek, który zakwalifikował się do ćwierćfinału konkursu Mister Polski 2017. Gala już w najbliższą sobotę. Poprzeć jego kandydaturę mogą także internauci.

19-latek z Sieradza obecnie studiuje na Politechnice Wrocławskiej na kierunku automatyka i robotyka. Wcześniej w swoim rodzinnym mieście Wiktor Kucharek uczył się w Szkole Podstawowej nr 10 oraz w Gimnazjum nr 3 i II Liceum Ogólnokształcącym. - W szkole średniej chodziłem do klasy matemetyczno-fizycznej, ponieważ od zawsze uważałem się bardziej za umysł ścisły niż humanistę. To właśnie w tym kierunku chciałem się rozwijać i dalej kształcić.
Stąd też – jak argumentuje – obecne studia. - Wybrałem ten kierunek również ze względu na moje zainteresowania. Od zawsze ciekawiło mnie funkcjonowanie i budowa skomplikowanych urządzeń, które poprzez wprowadzanie coraz to nowocześniejszych innowacji mogłyby usprawnić codzienne życie. Ale interesuję się również psychologią, sportem oraz historią.
Jak więc sieradzanin trafił do grona misterów? - Dodatkowo wiele przyjemności przynosi mi taniec oraz modeling. Dlatego pragnę się i tu dalej rozwijać, ponieważ modeling stawia przed nami coraz to nowsze wyzwania, które wymagają od nas doskonałej organizacji oraz motywują do pracy nad udoskonalaniem samego siebie – odpowiada Wiktor Kucharek. - Moja przygoda z modelingiem tak naprawdę rozpoczęła się od nauki i studiowania różnego rodzaju książek czy artykułów na ten temat, ponieważ był to dla mnie zupełnie obcy świat. Wypisałem sobie co tak naprawdę jest ważne w tej dziedzinie i stopniowo zacząłem to udoskonalać. W międzyczasie wysyłałem zdjęcia, formularze na castingi lub sesje zdjęciowe, aby spróbować szczęścia. Nie odnosiłem zbytnich sukcesów, ale również nie chciałem się poddać. Postanowiłem poprawić swój wizerunek i zrobiłem bardziej profesjonalne zdjęcia oraz ponownie wysłałem na casting.
To – jak podkreśla z satysfakcją Wiktor Kucharek - okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ przyniosło kwalifikację do finału konkursu Mister Wakacji 2016 w Zarzeczu. - Po drodze wydarzyło się wiele niesprzyjających zdarzeń, które omal nie doprowadziły do mojej rezygnacji z konkursu, lecz nie poddałem się i spóźniony, ale jednak dotarłem na miejsce! W ostatniej chwili wbiegłem na scenę, aby się zaprezentować i mój upór się opłacił. Szczęście mi dopisało i zdobyłem tytuł II Vice Mister Wakacji 2016. Była to niesamowita przygoda, która wiele mnie nauczyła i stała się moim światełkiem w tunelu. Dała mi impuls do rozwoju w tym kierunku oraz możliwość poznania wspaniałych ludzi, z którym utrzymuję kontakt do dziś.
Kolejnym krokiem był udział w castingu na Mistera Polski 2016. - Niestety nie przeszedłem wówczas do dalszego etapu. Nie zniechęciło mnie to, lecz jeszcze bardziej zmotywowało do działania! – zapewnia. - Zacząłem pracować nad sobą i postanowiłem wziąć udział w tym konkursie ponownie. W międzyczasie wystąpiłem również w castingu na Mistera Ziemi Łódzkiej, lecz musiałem z niego zrezygnować właśnie z powodu zakwalifikowania się do ćwierćfinału Mister Polski 2017.
Z jakim dalszym efektem? To okaże się już lada moment. Ćwierćifinałowa gala konkursu Mister Polski 2017 odbędzie się w sobotę 4 marca w Rzeszowie.
Wskazania swojego Mistera Polski 2017 mogą dokonać także internauci. Aby zagłosować na sieradzanina należy wysłać SMS o treści MISTER.27 na numer 7168, koszt SMS: 1,23 zł. Wyniki głosowania na bieżąco można śledzić na stronie www.misterpoland.com.

Z regionu

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

obs. (gość)

Pewnie tych studiów nie skończy. Bo i po co. Poznał wielu "wspaniałych" ludzi. Gdyż to środowisko to.... Z czasem "światełko w tunelu' zgaśnie.

Tato (gość)

Mnie zaskoczyła jedna rzecz: 19-latek, który wygląda na zmanierowanego 30-latka. Współczuć temu dziecku. Mam dwóch prawie dorosłych (starszy ma 21) synów. Wiem o czym mówię.

zw (gość)

Czym się chwalić? Wiele ssaków ma klatę bardziej owłosioną i jest i na pewno bardzej sprawna fizycznie.