Od rana w Zduńskiej Woli tętnią życiem siedziby hufca ZHP i Publicznego Gimnazjum nr 1. Tam można odnaleźć najwięcej atrakcji przygotowanych na tegoroczny finał WOŚP w Zduńskiej Woli.

Wolontariusze już od godz. 8 prowadzą zbiórkę na ulicach Zduńskiej Woli. Spotkać ich można w całym mieście. W hufcu czekają gry na na najmłodszych. Jest ścianka wspinaczkowa, pokazy ratownictwa medycznego. Można zapisać się do bazy dawców szpiku kostnego. Trwa oklejanie WOŚPmobila orkiestrowymi serduszkami. W gimnazjum czekają z loterią i słodkościami upieczonymi przez mamy. Sprawnościowe zabawy przygotowali strażacy.
Po południu i wieczorem na mieszkańców czekają koncerty. Odbędą się w Ratuszu, pubie Variete, restauracji Bez ceregieli, PG 1. Tradycyjnie zorganizowane zostaną licytacje.

O tym, co jeszcze dziać się będzie podczas dzisiejszego, 23. finału WOŚP w Zduńskiej Woli można przeczytać tutaj: WOŚP 2015 w Zduńskiej Woli.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Widz (gość)

Zeby Szpital dostal sprzet musi najpierw zaplacic podatek od tego sprzetu gdzie szpitale Powiatoe Miejskie nie maja zbytnio pieniedzy na taki wydatek jak Wojewodzkie ktory podlega pod urzad marszalkowski. Po wykupie sprzetu trzeba dostosowac do miejsca/pomieszczenia. W ostatnim etapie trzeba zdobyc kontrakt z NFZ zeby bylo mozna korzystac z sprzetu.

rex (gość)

Dla widza jak byś nie jadł, bo i tak gu........ z tego to byś mógł więcej pieniędzy zaoszczędzić i coś pożytecznego zdziałać :-D

joł (gość)

Co za kretyn WIDZ. Żeby go szlag trafił i odmawiał podłączenia do sprzętu WOŚP w szpitalu. Polska imbecyli typu WIDZ.

Widz (gość)

Dlaczego nikt zawsze nie pisze ile tak dokladnie kosztuje organizacja WOŚPu tylko ile zebrano w naszym regionie a ile z tego dostał Szpital Dom pomocy itp. Urzad miasta w Zduńskiej Woli daje co roku 10 tys na swiatełko do nieba ktore trwa nie cale 10 minut czy jest to potrzebne czy nie mozna bylo wydac tych pieniedzy na cos bardziej pozytecznego dla osoby ktora pomoc potrzebuje w Naszym Miescie.