Amatorzy Zapolice - Charłupia Mała

Małgorztata Gołebiowska
Drużyna seniorów Zapolic w ramach rozgrywek Klasy gr. II odniosła wyjazdowe zwycięstwo nad Charłupią Małą 2:5.

Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych. Mimo iż w 3. minucie Amatorzy przegrywali 1:0, to zdołali odrobić straty i do przerwy prowadzili 1:3, a na listę strzelców wpisali się kolejno: w 11' - Kamil Jędrasiak, 23' - Mateusz Jaworski i 25' - Tomasz Krystkiewicz.

Po przerwie, w 79. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, wynik spotkania podwyższył ponownie Tomasz Krystkiewicz z Zapolic, a ostatniego gola, już w doliczonym czasie gry z "11" zdobył Łukasz Czubiński.

Skład Zapolic: Wiktor Małoszczyk - Łukasz Czubiński, Arkadiusz Smęda, Paweł Streflik, Mateusz Urbanowicz (89' Dawid Żabicki) - Przemysław Aleksandrowicz (76' Konrad Sobczak), Kamil Jędrasiak, Maciej Przybylski, Mateusz Jaworski - Tomasz Krystkiewicz, Krzysztof Barbarowicz