Amatorzy Zapolice - LZS Rębieskie [zdjęcia]

Małgorzata Gołębiowska

W ramach 18. kolejki sieradzkiej Klasy A gr. II Amatorzy Zapolice podejmowali na wyjeździe drużynę LZS-u Rębieskie. W derbach powiatu zduńskowolskiego lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 2:0. Do przerwy był bezbramkowy remis. Przed spotkaniem minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego 25-letniego zawodnika Pisi Zygry - Ś.P. Piotra Cepowskiego.

Skład Zapolic: Damian Stolarczyk - Tomasz Cieślak, Radosław Stępień, Grzegorz Urbaniak, Kacper Gała - Kamil Ornafel, Maciej Przybylski, Tomasz Woźniak , Mateusz Jaworski, Przemysław Aleksandrowicz - Kacper Matusiak.

Skład Rębieskich: Bartosz Stelmasiak - Szczepan Grobelny, Rafał Witczak, Mateusz Fraszczyński, Daniel Fraszczyński, Tomasz Gocek, Tomasz Pawlak, Konrad Kmiecik, Michał Kubiak, Konrad Jeżak, Andrzej Jóźwiak