Trwa pierwszy etap prac przy budowie boiska sportowego przy Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

Na placu budowy boiska przy ul. Szkolnej trwa obecnie wycinka drzew. W tym roku zaplanowano wykonanie pierwszego etapu prac, a zakończenie całej inwestycji planowane jest do sierpnia 2017 roku.

Inwestycję finansuje Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli. Budowa boiska przy elektroniku kosztować ma około 950 tys. zł.

Wykonawcą jest Konsorcjum firm CHEM - TECH Paulina Kaczmarska Wieluń i Firma Usługowo – Handlowo MARTON Mariusz Rubajczyk Zduńska Wola, które wygrało przetarg rozstrzygnięty we wrześniu.

Projekt „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego i piłkarskiego, bieżni okrężnej 330 m i prostej skoczni do skoku w dal przy Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli” jest współfinansowane z dotacji przyznanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Oprócz przebudowy bieżni o nawierzchni sztucznej, planowana jest też budowa skoczni w dal i trójskoku, przebudowa boiska do piłki ręcznej o nawierzchni asfaltowej na boisko o nawierzchni z poliuretanu i przebudowa boiska do piłki nożnej o nawierzchni asfaltowej na boisko o nawierzchni z naturalnej trawy.

Zaplanowano także budowę przebudowę i remont ogrodzenia i trybun betonowych na 150 miejsc, a także przebudowę oświetlenia terenu. Przewidziano także wycinkę drzew. W ich miejsce będą nowe nasadzenia.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!