Co mają nowi radni w Zduńskiej Woli? Oświadczenia majątkowe na początek kadencji

Agnieszka Olejniczak

Radni nowej kadencji 2018 - 2023 złożyli pierwsze oświadczenia majątkowe. Obowiązkowo muszą to zrobić na początku kadencji, według stanu na dzień objęcia mandatu. Kolejny raz stan majątkowy będą wykazywać do końca kwietnia tego roku, za rok 2018. Co wpisali radni w oświadczenia majątkowe? SZCZEGÓŁY W GALERII ZDJĘĆ.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

30.01.2019, 12:46

Marionetki na stolkach a kto rzadzi miastem , prezydent? hahah gdzie wy zyjecie... i tak sie nie dowiesz kto pociaga za sznurek

27.01.2019, 16:39

Będzie więcej do portfeli! Podwyżki za wywóz nieczystości o 80% zrekompensują biedę niektórych radnych. Pozdrawiam

26.01.2019, 23:36

Mam prośbę, możesz nie mieszać ludzi (np. Owsiak) w Twój ewentualnie rozpieprzony łeb? Zazdrosny jesteś czy co? :)

26.01.2019, 23:23

Panie radny nie ośmieszaj się, jeśli możesz. Rekompensata - cudne słowo. Kilka stówek za to, że nie ma Ciebie w pracy. Nic nie robisz, kasę bierzesz. Prawda?

26.01.2019, 20:08

Wg oświadczenia, Pani Kucharska to biedna kobieta. Ale na Owsiaka daje zgodnie z zasadą, że ten co ma najmniej wspiera potrzebujących.

26.01.2019, 19:53

Pani Jarosławska, darowizna takie tam 181 tyś hmmm???

26.01.2019, 19:45

Do JA. Radnemu nie przysługuje wynagrodzenie za czas, w którym bierze udział w pracach rady gminy lub jej organów. Z tego tytułu pobiera dietę, która jest rekompensatą utraconych zarobków i zwrotem kosztów przy wykonywaniu mandatu radnego.

26.01.2019, 17:48

Szczerze to g... Mnie to obchodzi, co kto i ile ma. Czy już naprawdę nie macie o czym pisać?

26.01.2019, 11:59

czyli Kucharska biedna jak mysz kościelna.Wszystko na malzonka.No to co się dziwicie,ze kobiecina trzyma się stołka radnej.te oswiadczenia to pic na wodę

26.01.2019, 08:00

Czekam na radnego który powie pracujmy te 10 godzin w miesiącu społecznie bez diet

26.01.2019, 01:15

no i jak tam samopoczucie lepsze? że ktuś ma cuś...... media siem czujom spełnione?

25.01.2019, 20:18

ha ha czy to co mam w skarpecie i w tapczanie ,nie muszę przecież ujawniać,to jest na czarną godzinę

25.01.2019, 19:26

Buhahahhah ni tak wypadałoby żeby chociaż jedna osoba nie była OFICJALNIE umoczonona w szambie

25.01.2019, 19:25

Odcięli ? Nie bój się to całe towarzystwo na cztery ale kute, jak się zacznie walić to zawsze jest na kogo wszystko przepisywać

25.01.2019, 19:20

Bez jaj...Prowadze dzialalnosc, mam dom,dzialki,samochody i oszczednosci ok.60tys.Zero kredytów.A radni tacy ubodzy?Zarty?

25.01.2019, 19:17

No i co się czepiacie znowu tych ludzi ? Ja się zastanawiam czy znajdzie się na tym portalu chociaż jeden artykuł w którym sfrustrowani ludzie bez żadnych ambicji nie będą płuc tym jadem ? Wstydźcie się naprawdę

25.01.2019, 17:11

coś to oświadczenie Kucharskiej chyba z przed zawarcia związku małżeńskiego

25.01.2019, 16:40

Biedna ta rada jak miasto

25.01.2019, 16:16

Bez obrazy, ale te 1.300, 2.000, 3.000 czy 5.000 oszczędności to trochę żart?! Ci ludzie albo kłamią, albo nie potrafią zarządzać własnym budżetem... więc nie mam pytań jak będą rządzić budżetem miasta.

25.01.2019, 16:04

Majątek Kucharskiej hahah co to za ściema?

25.01.2019, 16:02

jk mająteczek odrębny. odcieli. a miałobyć pięknie.