Po godz

Po godz. 10 na giełdzie trudno było znaleźć handlujących autami. Nieliczni odjeżdżali rozczarowani (© Włodzimierz Rychliński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Niezbyt wielkim sukcesem okazało się wznowienie po wielu latach działalności auto - giełdy w Zduńskiej Woli. Na targowisku miejskim przy ul. Mickiewicza w minioną sobotę już po godz. 10 nieliczni kierowcy nie mieli w czym wybierać.

Kierujący pracą giełdy Zdzisław Lepsik twierdzi, że nie było najgorzej i wylicza, że przed godz. 10 pojawiło się ok. 70 pojazdów. Przypomina też, iż mieszkańcy zdążyli się już odzwyczaić od faktu, że w ich mieście można na targowisku handlować samochodami.

- Tę pierwszą robiliśmy tak trochę na próbę. Chcieliśmy sprawdzić jak to zadziała - mówi Lepsik. - W mojej ocenie nie wypadło to źle.

Giełda ma być czynna w soboty w godzinach 7 - 13. Ale po godz. 10 na plac przy Mickiewicza nie było już w czym wybierać. Przekonał się o tym Piotr Golas z Sieradza, który szuka mercedesów. W Zduńskiej Woli ich nie znalazł. - Dobrze się stało, że giełda ruszyła, bo takich miejsc powinno być jak najwięcej - uważa jednak Golas.

Osoby, które wystawiły swoje auta na rynku nie musiały płacić. To się jednak zmieni. Lepsik na razie zastanawia się jak wysoką ustalić opłatę za wjazd. Myśli, by nie było to więcej niż 10 zł.

- Wydaje mi się trzeba wyliczyć taką opłatę, by ludzie mogli to jakoś przełknąć - przekonuje Lepsik.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Matysiak (gość)

Lepsik specjalista, finansista, aferzysta,glista społeczna na usługach trzciny i niedzwiedzia.Kara boska miasta smrodu Budziarkowej i meneli.

gość (gość)

i dobry pomysl, minelo chyba z 8 lat jak gioeldy nie ma, aprzeciez byly tu tlumy i dziennik chyba,albo wiadomosci podawaly ceny rocznikow, wtedy sie placilo z 10 zl albo i wiecej, wiec nie bedzie to wygorowana cena,POPIERAM, SAM CHCE SPRZEDAC AUTKO...

My (gość)

My,
Niedźwiecki,
Budziarkowa,
Piotrowski,
Jedzrzejewski,
Kozłowski,
jestesmy specjaliści od uwalania wniosków unijnych
esteśmy jacy tacy Z-wolacy od uwalania wnisków,

Budziarkowa (gość)

A ja jestem specjalista od podwyżek cen wody i ścieków oraz od robienia smrodu w miescie

Trzciński (gość)

Tak to jest specjalista od jazdy po pijanemu a ja jestem specjalista od niepłacenia mandatów

Olaboga (gość)

Okazuje się, że karany, wieloletni bezrobotny jest jednam z najlepszych specjalistów Niedźwieckiego!!! Brawo!