Dwa hat tricki MKS [zdjęcia]

Lech Kulma
Drużyna juniorów MKS wysoko pokonała swoich rywali z KS Wągłczew 13:0 ! Mecz odbył się w niedzielę 19 kwietnia na boisku PMOS w Zduńskiej woli.

Mecz MKS Zduńska Wola - KS Wągłczew rozstrzygnął się już w pierwszej połowie a swoje klasyczne hat tricki ustrzelili Bartosz Kaczorowski i Dawid Daniel. Do bramki gości jeszcze trafiali Adrian Banasiak x2, Adrian Kamas x2 i Krystian Daniel więc pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:0 . W drugiej połowie trener Łukasz Jendrychowski dał pograć pozostałym zawodnikom z drużyny ale do bramki gości trafiali ponownie Bartosz Kaczorowski i Dawid Daniel.
Zawodnik MVP - Kacper Kempiński z MKS.

MKS Zduńska Wola -KS Wągłczew 13:0 (11:0)

Skład drużyny MKS: Szymon Tyrakowski - Nowak Hubert, Kubiak Krystian - Filipiak Adrian, Kopytek Artur, Banasiak Adrian, Dawid Daniel, Kempiński Kacper, Krystian Daniel - Kamas Adrian, Kaczorowski Bartosz oraz Kroczyński Przemek i Fijałkowski Seweryn.
Trener - Łukasz Jendrychowski.

Nadmienić trzeba że pozostałe zespoły również spisały się dobrze i tak:
Ze względu na fakt wycofania się drużyny Mogre Mokrsko z rozgrywek w sobotę o godz. 11 drużyna MKS 2002 rozegrała sparing z drużyną kobiet MKS Zduńska Wola. Po bramkach Kuby Wieruszewskiego, Janka Siwka i Krzyśka Urbaniaka wygrali 3 : 0. Oprócz kilku indywidualnych uwag, cały mecz należy ocenić pozytywnie. . Również drużyna MKS/Diament grająca w lidze o nazwie Orlik pokonała swoich rówieśników z Wielunia aż 9:1 na boisku rywala.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani