„Dzień Cudaka” obchodzono w przedszkolu nr 4 w Zduńskiej Woli. Było trochę przebierania, rysowano karykatury i dobrze się bawiono

- Celem zajęć było rozbudzanie w dzieciach poczucia humoru, pobudzanie ich wyobraźni i twórczego myślenia, doskonalenie umiejętności współpracy w zespole - informuje Jadwiga Nazarska, nauczyciel w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Zduńskiej Woli.
W przedszkolu nr 4 zorganizowany został z tej okazji zorganizowany pokaz cudacznej mody. Dzieci rysowały swoje karykatury, robiły ekologiczne ,,cudaki" i i uczyły się „ śmiać z samego siebie”. Nie zabrakło tańców o zabaw przy muzyce i konkursów.


Księgarnia Dziennika �ódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika �ódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika �ódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

Nauka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!