MKS Zduńska Wola wygrał 7:0 z Płomieniem Dzigorzew [zdjęcia]

MKS Zduńska Wola był nie do pokonania w niedzielę. 17 listopada została rozegrana ostatnia kolejka w klasie A okręgu sieradzkiego . MKS pokonał Płomień Dzigorzew.

Relacjonuje Lech Kulma:
MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Płomień Dzigorzew, zespół który po 17 meczach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.
Już w pierwszej połowie gospodarze z MKS Zuńska Wola uzyskali przewagę nad zespołem gości strzelając cztery bramki do przerwy, a na wyróżnienie zasługują Mariusz Juszczak i Przemysław Pawłowski , którzy strzelili po dwie bramki rywalowi.
W drugiej połowie nadal dominowali zawodnicy MKS Zduńska Wola i nie trzeba było długo czekać na kolejną bramkę. Już w 57 minucie Michał Pietrzykowski ,który dostał szansę zagrania w drugiej połowie, odwdzięczył się trenerowi bramką. Kolejna bramka padła w 83 minucie strzałem z główki, a na listę strzelców wpisał się Dawid Kępniak po dośrodkowaniu Marcina Piotrowskiego .
Do 86 minuty MKS prowadził 6:0 i nadeszła 87 minuta, Wojciech Sopur jako obrońca w zespole pojął indywidualną akcję i strzałem z 30 metrów umieścił piłkę w samym okienku bramki gości. Można tą bramkę zaliczyć do "bramek świata" . Po meczu kibice gratulowali panu Wojtkowi takiej bramki.
MKS Zduńska Wola w rundzie jesiennej zajął drugie miejsce ze stratą 1go punktu do lidera zespołu KS Chojne.

MKS Zduńska Wola - Płomień Dzigorzew 7:0 (4:0)
Mariusz Juszczak 8',33'. Przemysław Pawłowski 13',15'.
Michał Pietrzykowski 57', Dawid Kepniak 83'.
Wojciech Sopur 87 '

MKS Zduńska Wola:Daniel Zielonka - Wojciech Sopur , Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Dawid Ciesielski, Mateusz Marczewski, Michał Pawlak, Tomasz Wolski , Krzysztof Rosiak, Mariusz Juszczak, Przemysław Pawłowski, Dawid Kepniak, Michał Pietrzykowski, Tomasz Bednarek, Łukasz Kosiński, Łukasz Rakowski, Damian Kruk.