Niespodzianka w Burzeninie. LKS Wola Będkowska - MKS Zduńska Wola 4:2 (0:2)! [zdjęcia]

Lech Kulma
Niespodzianka w Burzeninie. LKS Wola Będkowska - MKS Zduńska Wola 4:2 (0:2)!
Niespodzianka w Burzeninie. LKS Wola Będkowska - MKS Zduńska Wola 4:2 (0:2)! Lech Kulma
Niespodzianka w Burzeninie, LKS Wola Będkowska wygrywa pierwszą rundę Pucharu Polski.

MKS był faworytem tego meczu i nic w pierwszej połowie nie zapowiadało że dojdzie do niespodzianki , już w 5 minucie obieli prowadzenie po strzale Dawida Kępniaka . Po następnych pięciu minutach na listę strzelców wpisał się Krzysztof Rosiak i MKS wygrał pierwszą połowę 2:0.
Na początku drugiej połowy bramkę kontaktową zdobył Wiktor Kosecki, a bramkę na remis strzelił Damian Spętany.
Po kilkunastu minutach w polu karnym zostaje faulowany Damian Spętany, po czym sędzia wskazuje na 11 metr, który pewnie wykonał Wojciech Szymczak, dając prowadzenie Woli Będkowskiej . Natomiast ostatnią bramkę zdobył - Mateusz Klimczak . W 75 minucie trener gospodarzy dokonuje zmiany i na boisko wchodzi Jan Szczepkowski - lat 49 i zastępuje strzelca pierwszej bramki Wiktora Koseckiego.Całe spotkanie kończy się wygraną LKS-u 4:2

LKS Wola Będkowska - MKS Zduńska Wola 4:2 (0:2)