Gatta Active Zduńska Wola - Warta Sieradz 10:3

Dariusz Piekarczyk
Gatta Active Zduńska Wola - Warta Sieradz. W środę w hali przy Złotej 67 w Zduńskiej Woli rozegrano mecz czołowej ekipy ekstraklasy futsalu, czyli Gatty z mistrzem jesieni III ligi łódzko-mazowieckiej Wartą Sieradz. Gospodarze wygrali 10:3!

Gatta Active Zduńska Wola - Warta Sieradz

Dochód z tego spotkania przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do przerwy przewaga Gatty nie podlegała dyskusji. Gospodarze prowadzili 4:0 po golach Igora Sobalczyka (1 minuta), Mariusza Milewskiego (3), Michała Marciniaka (17) oraz Daniela Kowalczyka (40).
W drugiej połowie bramki strzelali: 5:0 - Michał Marciniak (22), 6:0 - Igor Sobalczyk (25), 7:0 - Igor Sobalczyk (26), 8:0 - Michał Marciniak (28), 9:0 - Igor Sobalczyk (29), 9:1 - Łukasz Mitek (35), 9:2 - Michał Łochowski (36), 9:3 - Przemysław Różycki (38), 10:3 - Michał Szymczak (40).

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0