18 marca rozpoczęła się XXXI Ogólnopolska Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości. Do Łodzi zjechali kolekcjonerzy z całego kraju oraz goście z zagranicy. Giełda kolekcjonerska zaprasza również w niedzielę.

Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości w Łodzi odbywa się w marcu 2017 roku w Hali Expo przy Stefanowskiego 30.

Swoje zbiory w Łodzi prezentuje kilkuset wystawców. W śród nich są kolekcjonerzy, antykwariaty, domy aukcyjne i firmy renowacyjne.

Podczas giełdy kolekcjonerskiej w hali Expo przy Stefanowskiego 30 spotkają się profesjonalni kolekcjonerzy, hobbyści oraz ci którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze starociami. Łódzka giełda jest okazją do poznania ciekawych ludzi i prawdziwych pasjonatów. W czasie trwania giełdy wszyscy miłośnicy starych przedmiotów mogą także uzyskać fachową poradę i ekspertyzę. Można również liczyć na wycenę każdego bibelotu.Giełdę kolekcjonerską można odwiedzać w niedzielę od 10 do 15.30. Bilety normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 6 zł.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!