III Piątka Pomarańczowej Pomocy - nagrody [zdjęcia i video]

jj
Bieg III Piątka Pomarańczowej Pomocy, jaki rozegrany został w niedzielę, 19 maja na ulicach Zduńskiej Woli juz za nami. Wystartowało 500 dorosłych i 100 dzieci. Najlepsi zostali nagrodzeni na boisku przy zespole Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

W tym roku biegacze pomagali Zduńskowolskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego "Źródełko",

Bieg główny wygrał Mateusz Pawełczak klubu KB Florian Zajączki. Drugi był Szymon Wiktorowicz z LKS Feniks Opoczno, a trzeci Łukasz Wojnicki .
Wśród pań zwyciężyła Barbara Noga z klubu KB Florian Zajączki. Druga była Marta Bukowska z klubu Morena Czołowa ,a trzecia Agnieszka Kuzyk z WKB Meta Lublin.
Najszybszym zduńskowolaninem okazał się Sylwester Rębacz (Baza-Team), który ponadto otrzymał statuetki w kategorii M40 i służb mundurowych. Rębacz ukończył bieg na 12.miejscu z czasem 17:41.
Pierwszą na mecie zduńskowolanką była Oliwia Rachwalak. Nagrody przyznano także w kategoriach: niepełnosprawni, służby mundurowe, bieg z psem, najmłodszy i najstarszy zawodnik, najliczniejsza drużyna, najlepsza drużyna, a także w kategoriach wiekowych.
Najlepszą drużyną została drużyna gospodarzy, czyli RajSport active.

Jak było podczas biegu i podczas biegu dla dzieci można zobaczyć tutaj: III piątka pomarańczowej Pomocy
III.Piątka Pomarańczowej Pomocy jest jednym z 8 biegów wchodzących w skład cyklu " Biegnij w Łódzkie - w 80 km dookoła łódzkiego" o puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.