Zakład PKP Cargo Tabor w Zduńskiej Woli Karsznicach wchodzi w nową erę swojej działalności. W firmie oddana została nowoczesna „Linia tarczowania zestawów kołowych”.

Karsznicki zakład jest jednym z 15 w Polsce tworzących PKP Cargo Tabor. Zajmuje się naprawą podzespołów do wagonów i lokomotyw. Przede wszystkim są tam naprawiane zestawy kołowe i urządzania elektryczne. Nowa linia jest najnowocześniejszą w zakładach grupy służącą do modernizacji i produkcji zestawów kołowych. Jej uruchomienie znacznie usprawniło proces i pozwoliło na zatrudnienie nowych osób. Teraz w zakładzie jest ok. 300 pracowników. Prawdopodobnie przyjmowani będą następni.

Wydarzenia Gospodarcze

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

"nasz" (gość) (KOLEJARZ)

A to on się urodził w Zduńskiej Woli? Nie? Może tu pracował i mieszkał? Też nie? To może choć zna problemy codzienne mieszkańców? Nie zna, bo to zwykły spadachron z Bydgoszczy.

Co z tego (gość)

Budowac mieszkania. Bo ludzie sie mecza z tesciami, uciekaja za granice!!! Od roku szukam mieszkania i nic, zaczynam nienawidzic to miejsce!

PKP-owiec (gość)

Chciałbym poinformować , że to porzedni zarząd PKP Cargo, zainicjowal i rozpoczął tę inwestycję 3 lata temu i nie miał on nic wspólnego z PiS, więc jakiekolwiek przyPiSywanie sobie zasług jest zwyklym nadużyciem! Wstydu nie mają pisowscy radni świecący gębami na tych zdjęciach! Wstyd i obłuda!

skleroza? (gość)

Zduńskowolanie pamiętają kto jest grabażem Karsznic. Koalicja Pis z Prezydentem zaprzepaściła tą szansę. To są ochłapy

http://zdunskawola.naszemiasto.pl/artykul/nie-bedzie-portu-przeladunkowego-w-zdunskiej-woli,3765736,artgal,t,id,tm.html

#dobrazmiana (gość)

Prawo i Sprawiedliwość realizuje program wyborczy. jest pierwsza jaskółka. Karsznice wracają na kolejową przemysłową mapę Polski. SUPER!!!