Jacek Sasin odwiedził Zduńską Wolę i rozmawiał z mieszkańcami [FOTO]

Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odwiedził w sobotę Zduńską Wolę.

Spotkanie, w ramach cyklu "Polska jest jedna", z członkami oraz sympatykami rządzącej partii odbyło się w sali Domu Misyjnego Księży Orionistów.
Jacek Sasin mówił, że celem spotkań w ramach cyklu "Polska jest jedna", jest przedstawienie nowych propozycji dla Polaków oraz wysłuchanie opinii na temat dzisiejszej sytuacji w Polsce. Opowiedział zebranym o tym, co jego zdaniem udało się rządowi Pis zrobić dla Polaków. Wymienił program 500+.
Udało się dzięki niemu zahamować negatywny trend demograficzny. To koszt 23 miliardów złotych rocznie ale to są dobrze wydane pieniądze - mówił Jacek Sasin. - Udało się uszczelnić system podatkowy, dzięki czemu tylko z VAT pozyskano dodatkowe 30 miliardów złotych.
Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów mówił tez o specustawie budowlanej, która ma przyspieszyć realizacje programu Mieszkanie +, o przygotowywanej ustawie w sprawie dopłat do czynszów nie dla najbiedniejszych ale dla tych, którzy zarabiają za dużo, żeby objęła ich pomoc społeczna ale za mało na przykład na to, by wynająć mieszkanie.Mówił też o planowanym zmniejszeniu podatku CiT dla najmniejszych przedsiębiorstw.

Uczestnicy spotkania zadawali sporo pytań. Pytali m.in. o zmianę systemu podatkowego, o zmianę prawa budowlanego, o program antysmogowy. Jacek Sasin zapowiedział, że wszystkie pytania i uwagi będą przedstawione dalej, bo po to między innymi organizowane są spotkania w ramach Jacek Sasin podkreślił, że celem spotkań w ramach cyklu "Polska jest jedna": dla przestawienia nowych propozycji dla Polaków oraz by wysłuchać opinii mieszkańców na temat dzisiejszej sytuacji w Polsce.

jj

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.07.2018, 11:53

U nas mówią że Kosstrzewski to wsiowy medrzec!

02.07.2018, 22:32

Wystawili Damiena i będzie horrorr, bo sami są spaleni, - fish and star wars :)

02.07.2018, 22:30

eeeeee

02.07.2018, 22:21

PiS wystawił Kunerta dlatego że taki Cześiek Rybka , czy Witold Star Wars - nie mieli by szans na wygraną, bo na wszystkich najeżdzali i są spaleni, a nie zauważyliście ze rada miasta sie wyciszyła? To cisza przed burzą ha Będzie się działo już za niedługo :)

02.07.2018, 22:10

PiS wystawił Kunerta dlatego że taki Cześiek Rybka , czy Witold Star Wars - nie mieli by szans na wygraną, bo na wszystkich najeżdzali i są spaleni, a nie zauważyliście ze rada miasta sie wyciszyła? To cisza przed burzą ha Będzie się działo już za niedługo :)

02.07.2018, 20:41

I co, to że pracuje u starosty z PO, ma usprawiedliwić łajdactwo pseudoPiSowców? Łatwo z taką moralnością żyć ci nie będzie !

02.07.2018, 20:05

Nie manipuluj ,to nie jest taka czy inna praca , dostał fuchę polityczną , za nie małe pieniądze i tylko dlatego , że jest radnym w powiecie tak jak i Pawłowska nomen omen na tym samym PMOS-ie .Tym sposobem starosta z PO "kupił " sobie dwa głosy i jest nie do ruszenia . To po której on był stronie ? Gdzie są te ideały , które wpajał młodzieży ?

02.07.2018, 17:18

Krogulecki to pisior z krwi i kości o rozumie nie wspomnę

02.07.2018, 16:51

"odwiedził Zduńską Wolę" to prawda,ale nie "rozmawiał z mieszkańcami" bo ich w kaplicy nie było.Musiał odbębnić kolejne spotkanie,pomądrował się i tyle go widzieli..Co przeciętny mieszkaniec ma z tego?

02.07.2018, 15:26

pan Krogulecki zatrudniony w powiecie też uczestniczył? czemu się schował?

02.07.2018, 12:41

Towarzysze w kościele ale się porobiło

02.07.2018, 11:25

Znam Kunerta już kilka lat to był naprawdę zdrowo rozsadkowo myślący facet ale potem zadał się z pisem.. dalszy komentarz zbędny

02.07.2018, 11:05

Kunert nadaje się do zarządzania miastem jak sześciolatek do kierowania TIRem :-(

02.07.2018, 09:16

co boicie sie mieszkancow ze zaprosiliscie samych lizi dupow nie wygracie wyborow w miescie ludzie widza co robicie jak zalatwiacie sobie stolki jestem za tym co robi pis ale nie w wydaniu w zdunskiej

02.07.2018, 07:56

A ja mam hasło na wybory mieliśmy Elektryka możemy mieć hydraulika

01.07.2018, 23:17

Idą młodzi, uciekajcie cieniasy od Niedźwieckiego...

01.07.2018, 20:24

Jola ty to masz mózg przeżarty przez kasę, jeśli oszustwo i krzywdę ludzką potrafisz usprawiedliwić, bo ktoś poszedł do takiej czy innej pracy. Czyli nie ważne, że ci dranie kogoś zniszczyli choć był świetnym fachowcem, najlepszym w mieście dyrektorem, - nie był z naszej partii więc won! W PRLu było tak samo, jak nie wystąpiłeś do PZPR to cię zniszczymy! Czyli w Zduńskiej stare wróciło, ale ja się na to nie zgadzam! Nie takie są idee Prawa i Sprawiedliwości. Ci ludzie muszą odejść. Inaczej PiS w Zduni przegra!

01.07.2018, 19:52

kolejna wizyta a jakies konkrety? obawiam sie panowie ze nawet szyld pisu nie udzwignie kandydata na prezydenta jakiego zaproponowaliscie

01.07.2018, 17:45

Także mi go szkoda , bo taki miał dobry pijar i taki był aktywny w kościele , a teraz patrz , sprzedał się platfusom.

01.07.2018, 16:42

Co za różnica, ta szkoła czy inna, ten czy inny dyrektor! Ważne jest to że zniszczono dobrego człowieka i dobrą szkołę! Jutro możesz to być ty i twoja szkoła. Jeśli pozwolimy na to aby zło się rozszerzało to oni nas kiedyś pochłonie! Musimy w najbliższych wyborach tych złych ludzii odsunąć od władzy w Radzie Miasta!!!

01.07.2018, 16:19

Dobrze napisane, mam podobne zdanie

01.07.2018, 15:14

A ty przestań z tym Warchlewsikim bo dla większości mieszkańców ten pan i ta szkoła jest tak obojętna jak pogoda w Peru. Ja chodziłem do innej szkoły, moje dzieci też i mało mnie temat tej szkoły interesuje. I nigdy nie uważałem że ta szkoła była najlepsza

01.07.2018, 14:59

Zygmunt- a świstak siedzi i owija w te sreberka :-)

01.07.2018, 14:28

Zygmunt Kostrzewski, jeśli ty życie potrafisz postrzegać tylko przez pryzmat korzyści tego co dostaniesz od partii, a nie ideowości, to współczuje, bo nic o życiu nie wiesz. Żal ci że ktoś ma tyle, że ani on, ani jego prawnukowie nie przejedzą i nic od pseudo PiSu nie potrzebują i nikomu z pseudo PiSu się kłanianiać nie będą, tylko żyją na luzie i robią dla innych tyle, że ty tego nigdy nie zrozumiesz dlaczego.

01.07.2018, 14:06

Od kiedy to Gruby Janek jest w PiS? By chciał być by mieć możliwość dokupienia za grosze paru kamienic. Od kiedy to banda wyznawców aszkenazyjskiego blogiera jest w PiS? Chcieliby bo rodziny duże. Od kiedy ktoś kto nie jest w PiS może nazywać sie pisowcem? Ja nie jestem bo mi się tak podoba. Głosuję na nich, ale się nie zapisze. A tych mądrusiów co wiedzą lepiej u mnie na wsi nazywają "wsiowymi mędrcami".