Jest nowy prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego "Złotnicki" w Zduńskiej Woli [FOTO]

Jolanta Jeziorska

Romuald Bosakowski jest nowym prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego "Złotnicki" w Zduńskiej Woli. Wygrał konkurs na to stanowisko.

Romuald Bosakowski jest łodzianinem, ma 62 lata i wyższe wykształcenie. Ma bogate doświadczenie zawodowe, był m.in. wiceprezesem PKP SA, prezesem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi oraz Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej.
Romuald Bosakowski uważa, że ma odpowiednie kompetencje, by być prezesem zduńskowolskiego TBS.
- To jest dla mnie nieobca materia ponieważ w PKP zajmowałem się tez nieruchomościami i kilkunastoma tysiącami mieszkań. Znam zagadnienia związane z zarządzaniem nieruchomościami - wylicza prezes Bosakowski.

Romuald Bosakowski jest prezesem TBS "Złotnicki " w Zduńskiej Woli od 11 lutego. Stawia na efektywne zarządzanie, pozyskiwanie pieniędzy na remonty, także z funduszy zewnętrznych. Liczy w twej materii także na dobrą współprace z miastem. Na razie zapoznaje się ze specyfika spółki. W ramach zapoznawania się ze spółką planuje tez wizję lokalna w terenie, czyli odwiedzenie wszystkich budynków zarządzanych przez TBS.

Bosakowski zastąpił na stanowisku prezesa TBS Janusza Żołyniaka, który z końcem stycznia zrezygnował z funkcji (można o tym przeczytać tutaj: prezes tbs zrezygnował.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.02.2019, 11:19

Współczuję pracownikom TBS. Wszędzie będzie doszukiwal się postępu. Ciężki czas przed wami.

14.02.2019, 11:44

Jak mi się chce śmiać z tych wyborców czujecie ten palec w górze

14.02.2019, 10:22

Kolejne 5 lat w dupę Szewczyk już rządzi jak kacyk takie chłopaczki jednej paczki żal mi mojego miasta no ale ja za marne 7 tys bym się tak nie kompromitował bo mam wiedzę i szacunek do siebie nigdy nie będę politykiem bo to wstyd

13.02.2019, 17:48

Gluchy daj spokój nie wzięli Cię do LSI wyluzuj nie wał głowa w szafe

13.02.2019, 17:16

Współczuje Wam Zduńsko Wolanie-szafarz uzywający w stosunkach między ludzkich słów uznanych ogólnie za obelżywe .Nie mający żadnego przygotowania do sprawowanej funkcji ma 3 lata do emerytury.Możecie być więcej niż pewni że TBS pod jego światłą postacią będzie się składał przede wszystkim z jego znajomych .Powstaną nowe stanowiska o których nawet ktoś po studiach nie będzie miał pojęcia że takie mogą powstać.A Ci komentujący zapomnijcie o remontach jakichkolwiek no chyba że będą potrzebne samochody nowe dla zarządu bo zarząd zapewne będzie liczny.Napisze tylko że to jest człowiek pogardzający innymi którzy są od niego zależni.Był leczony psychicznie podobno na depresję?ciekaw jestem jaki lekarz go leczył?Może należy go zbadać ponownie?Nie lekarza Waszą nową światłość na stanowisku prezesa

13.02.2019, 16:13

Ale mam dobrze że mam to w d.....

13.02.2019, 15:54

Dlaczego w konkursie do wodociągów nie określono wykształcenia? Czy to znaczy ze znów byle histeryk czy inny pedagog może startować? Coś tu śmierdzi (http://www.nasze.fm)

13.02.2019, 15:10

Panie Bosakowski - proszę zająć sie śmieciami palonymi w Karsznickiej kotłowni.... 1 zadanie

13.02.2019, 13:11

Trenkner z drużyną niedługo się zakiwa dojdą problemy z basenem, MPWIK. I podziałem pieniędzy na sport.

13.02.2019, 13:08

Jeśli Pan Pokora razem ze swoją żoną Hanna przez lata opluwali Niedźwiedzia wyzywając go od marionetek,mowili że jest sterowany przez Trzcinskiego,ze jest niesamodzielny itp.To ja się pytam kim jest pan Pokora?Jakiego nazewnictwa należałoby użyć wobec niego?Kogo żeście wybrali zdunskowolanie????

13.02.2019, 13:05

Najlepiej na prezesów wziąść Tomka Przemka Bożenke Halinke Bogusia i innych patalachów.

13.02.2019, 13:01

Wszyscy tylko nie Szmyt

13.02.2019, 09:42

będzie pozyskiwal.pieniądze unijne na remonty czyt.będzie siedział w Łodzi i nikt go nie rozliczy z czasu pracy.planuje wizję lokalne czyt.znowu będzie jeździł bez celu i nic nie zmieni.Boże kogo myśmy wybrali do rządzenia?

13.02.2019, 09:30

oczywiście jednocześnie jest przewodniczącą rady nadzorczej. z Łodzi.

13.02.2019, 09:28

ten wylenialy stary typ z Łodzi zostaje wybrany przez jakąś babę z Sieradza do T B S.W MPWIK wywala prezesa radczyni bezprawna która jednocześnie jest przeważnie. rady nadzorczej. spółki. To są nowe porzadki obecnie rządzących? Przecież ci spadochroniarze z innych miast nie wybrali pana Pokory tylko zdunskowolanie.

12.02.2019, 23:08

A rzygaj, na zdrowie

12.02.2019, 21:29

Rzygać mi się chce na to komu dajemy władze

12.02.2019, 21:10

PO i PIS ten sam syf tylko inaczej opakowany. Banda cwaniaków do żerowania na państwowym.. Brak słów i my jeszcze tym cwaniaków dotujemy z naszych podatków

12.02.2019, 19:50

https://dzienniklodzki.pl/bosakowski-nie-do-ruszenia-w-zwik-chronia-go-zwiazki-zawodowe/ar/11919445?najnowsze

12.02.2019, 19:30

Puspus naprawdę mgr historii będzie prezesem MPWiK? To miasto to syf mogiła ale wszystko zostanie w rodzinie w końcu karierę zaczynał w SLD

12.02.2019, 19:28

No to teraz będą uczciwe przetargi

12.02.2019, 19:27

Platforma obywatelska a kiedyś była milicja obywatelska i wszystko jasne hehe

12.02.2019, 19:04

To poseł może być z Bydgoszczy, a prezes spółki komunalnej z Łodzi już nie? hahahahaha

12.02.2019, 18:37

Ja się nieznam na tych roszadach ale nasuwa sie pytanie kto rządzi w Zduńskiej Woli spółkami miasta?
Wygląda na to, że RN TBS pod przewodnictwem pani z Sieradza wybiera prezesa z Łodzi. RN MPWiK pod przewdnictwem pani z Łodzi może wybrać jakiegoś prezesa z Łodzi np. wyrzuconego przez PiS ze spółki np. Z WFO. RN MSC pod przewodnictwem pana z Łodzi też może wybrać na prezesa kogoś poleconego z Łodzi.

12.02.2019, 18:36

Pan R. B. prawie doprowadził do upadku Wodociągów w Łodzi. Pozatrudniał swoja świtę ok. 80 pracowników bez przygotowania zawodowego . Bardzo zły i wredny człowiek.