Podczas rutynowej kontroli policjanci zatrzymali kierowcę, który miał przy sobie narkotyki i był pod ich wpływem. Marihuanę zażył też 20-letni pasażer, mieszkaniec Zduńskiej Woli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na ulicy Wileńskiej w Zduńskiej Woli policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena polo. Kierował nim 21-letni zduńskowolanin. On i 20-letni pasażer zachowywali się nerwowo i wypowiadali nielogicznie. Policjanci postanowili sprawdzić samochód. Kierowca w skarpecie miał schowane 0,66 grama marihuany. Mężczyzn przebadano. Okazało się, że byli pod wpływem marihuany. Kierowcy zostaną przedstawione zarzuty posiadania narkotyków, a pasażerowi ich udzielania. 21-latek odpowie również za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków. Do więzienia może trafić nawet na osiem lat.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!