Jury w składzie Ewa Wiśniewska - Klimczak, Iwona Niedźwiecka i Izabela Wawrzyn dokonało oceny 273 prac z następujących szkół i placówek:
Publiczne Przedszkole nr 2 w Zduńskiej Woli, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, Dom Dziecka w Wojsławicach, Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli, II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, Publiczne Przedszkole nr 7 w Zduńskiej Woli, Zespół Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa nr 11 w Zduńskiej Woli, Publiczne Przedszkole nr 6 w Zduńskiej Woli, Publiczne Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli, Gminne Przedszkole w Czechach, Szkoła Podstawowa nr 10 w Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa w Annopolu Starym, Szkoła Podstawowa nr 6 w Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa w Krokocicach, Szkoła Podstawowa w Wojsławicach, Szkoła Podstawowa w Izabelowie, Publiczne Przedszkole nr 3 w Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa w Zapolicach, Szkoła Podstawowa nr 7 w Zduńskiej Woli, Internat w Zespole Szkół im. K. Kałużewskiego i J. Sylli w Zduńskiej Woli, Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli oraz zgłoszenia indywidualne.
Wyniki konkursu
Kategoria wiekowa 4 – 6 lat
I miejsce Zofia Sakiewa - zgłoszenie indywidualne
II miejsce Julia Damas - Publiczne Przedszkole nr 11 w Zduńskiej Woli opiekun: Małgorzata Bednarek
III miejsce Wojciech Chwiałkowski - Gminne Przedszkole w Czechach opiekun: Małgorzata Mewald
Wyróżnienie: Hanna Kusiak - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach opiekun: Ewelina Kwapis
Kategoria wiekowa 7 – 9 lat
I miejsce Kornelia Lisiecka - Szkoła Podstawowa w Zapolicach opiekun: Michał Pawlicki
II miejsce Filip Nowicki - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach opiekun: Beata Skrzypczyńska
III miejsce Adam Gułaj - Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli opiekun: Joanna Sawczuk
Wyróżnienie: Antonina Szewczyk - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach opiekun: Beata Skrzypczyńska Lena Gabrych - Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach opiekun: Bogusława Damas Mateusz Muzyka - Szkoła Podstawowa nr 5 w Zduńskiej Woli opiekun: Bożena Niedźwiedzka - Szewczyk
Kategoria wiekowa 10 – 12 lat
I miejsce Katarzyna Grzanka - Szkoła Podstawowa nr 6 w Zduńskiej Woli opiekun: Ewa Kaczyńska
II miejsce Naomi Urbaniak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli opiekun: Jerzy Sowa
III miejsce Natalia Rychlińska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli opiekun: Jerzy Sowa
Wyróżnienie Amelia Kłak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli opiekun: Jerzy Sowa
Kategoria wiekowa 13 – 15 lat
I miejsce Alicja Dobrowolska - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Zduńskiej Woli opiekun: Ewa Kaczyńska
II miejsce Jarosław Wrzesiński - Dom Dziecka w Wojsławicach opiekun: Alina Stańczak
III miejsce Zofia Haraszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Krokocicach opiekun: Agnieszka Górczak
Kategoria wiekowa ponad 16 lat
I miejsce Gabriela Woźniak - II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli opiekun: Katarzyna Angerman
II miejsce Wiktoria Kasprzak - II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli opiekun: Aleksandra Pawelska
III miejsce Kamil Dębski - Dom Dziecka w Wojsławicach opiekun: Alina Stańczak
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?