Zduńskowolskie starostwo ogłosiło konkurs na logo projektu turystycznego "Aktywna dolina rzeki Warty". Na prace czeka do 10 lutego.

W konkursie zostanie wybrany najlepszy projekt znaku graficznego (logo) dla projektu "Aktywna dolina rzeki Warty", jaki będzie między innymi wykorzystywany przy oznaczeniu szlaku turystycznego.

Grafika ma uwzględniać to, że program prowadzą w partnerstwie samorządy oraz to, że obejmuje budowę ciągów pieszo - rowerowych i bazy służącej turystom.

Konkurs ma charakter otwarty. Mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, a także firmy. Projekty Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli przyjmuje do 10 lutego.

Dla autora najlepszej pracy przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto.

Projekt "Aktywna dolina rzeki Warty" opiewa na niemal 10, 5 mln zł. Dofinansowanie unijne ma wynieść 7,2 mln zł.

Samorządy powiatu oraz gmin Zduńska Wola i Zapolice wspólnie maja przeprowadzić inwestycje w szlak turystyczny od Wojsławic do Strońska. Budowane będą nowe chodniki i ścieżki rowerowe, powstaną miejsca do obsługi turystów oraz oznakowanie szlaku.

Przetargi i komunikaty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!