Konrad Pokora oficjalnym kandydatem PO na prezydenta Zduńskiej Woli [FOTO]

Konrad Pokora jest oficjalnie kandydatem Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta Zduńskiej Woli.

O fakcie poinformowano oficjalnie podczas konferencji prasowej przy ul. Łaskiej w Zduńskiej Woli.
Chcemy być bliżej miasta, bliżej mieszkańców. Chcemy słuchać ich trosk, ich problemów, chcemy razem z nimi je rozwiązywać. Stajemy tutaj przed państwem w centrum miasta, w jego sercu, dlatego, że mam wielkie serce do walki o zmianę wizerunku naszego miasta. Po prostu o lepsze, przyjemniejsze życie zduńskowolan - mówił podczas konferencji Konrad Pokora.

Konrad Pokora ma 52 lata i wyższe wykształcenie.Od trzech kadencji jest miejskim radnym
Ma żonę 3 córki i wnuka. Mówi, że jest zduńskowolaninem od pokoleń. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, a później archeologię na Uniwersytecie Warszawskim.
Od 25 prowadzi rodzinną cukiernię. Aktywnie działa w Cechu Rzemiosł Różnych.

Konrad Pokora oficjalnie dołączył do grona osób, które będą walczyć o urząd prezydenta Zduńskiej Woli. Kandydatami są obecny prezydent miasta Piotr Niedźwiecki, który startuje z własnego komitetu, Andrzej Brodzki z KWW Samorząd Razem 2025, Damian Kunert z PiS oraz Marzena Jaruga z KWW Zgoda i Rozwój zduńskiej Woli.

j.jeziorska@dziennik.lodz.pl

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.10.2018, 22:09

Zastanawiam się jakim jest pracodawcą dla swoich pracowników, hmmm

13.09.2018, 10:36

Za pokorą też stoi poważny menadżer,a który, to sami sobie odpowiedzieć.nie jest to trudne

13.09.2018, 10:22

Akta 2 i po Platfusiarni.Krzyczeliscie wczoraj pod sądem Wolne Media??W czerwcu byli przeciw,we wrześniu za...To jest cała wykładnie waszej zaklamanej do bólu partii.Dostaniecie manto przy urnach oj dostaniecie

13.09.2018, 10:19

Lukier niektórym zakleił oczy. Cukiernik to kontynuacja rządów Lenia. To już wolę Marionetę Grubasa. Na Matagrejta nie zagłosuję, na Organistę tym bardziej. Ciasteczka jakoś się nie pokazują. No nie ma wyboru. Albo PIS albo Marioneta od Grubasa.

13.09.2018, 09:30

Nigdy wiecej PO PSL Nowoczesnej I SLD ...szczezrze to nie ma kto rzadzic Polacy to durny narod z jednej strony swinie z drugiej wilki i tak ujadaja nie potrafimy zbudowac jednosci dlatego jest jak jest ...czlowiek hmmm kim jest czlowiek w tych czasach gdzie on jest ?widze tylko polskie bydlo ...swinie...szczury...itd...bo koryto najwazniejsze!!!

13.09.2018, 09:17

osobiście też uważam, że wykonywany zawód jest bez znaczenia. Raczej, czy masz osiągnięcia w tym swoim zawodzie . Cóż, Pokora rzeczywiście nie błyszczy jeśli chodzi o osiągnięcia finansowe ( patrz Jego oświadczenie) i daje to trochę do myślenia .Nie zastanawia Was fakt, że żaden poważny meneger nie idzie na linię strzału? np. Kaczmarek- wystawia kolejną marionetkę. czemu sam nie kandyduje? Brodzki? kiepsko mu idą życiowe biznesy. Biedne to miasto, biedne. Czekam teraz na listy na radnych. Będzie super

13.09.2018, 08:39

Nigdy nie popierałem platformy Ale szczerze powiedziawszy wkurzają mnie komentarze w których wytyka się prace danego kandydata a bo to nauczyciel albo to Cukiernik albo elektryk itp a ja się pytam Od czego zaczynała Plejada gwiazd Ze zduńskowolskiego PiSu Zanim oczywiście zajęli wysokie Stołki prezesów wszelakich? Może to tak panowie gwiazda Synowiec Florczak Rybki i inni by się pochwalili gdzie wcześniej pracowali zanim załapali się na Pisowskie posady? Od czego i gdzie zaczynali czym się wówczas zajmowali?

13.09.2018, 08:14

Z tego co widzę to w tym mieście nic się nie zmieni najwyżej ludzie na stołkach Platwusy już dawno podzielili stołki a ty kondziu to firmujesz chcecie zrobić z miasta powiat sami POpaprancy
Ale nic dwa razy się nie udaje przegracie miasto stracicie POwiat

13.09.2018, 08:10

Teraz konfa jarugi i znowu rolę będą pisać jedni dobrze inni źle sorry taki mamy klimat a dla mnie jest jeden prawdziwy prezydent w tym gronie Andrzej prowadź !!!!

13.09.2018, 07:09

Kaczmarek ty zrób porządek z ruderą w Alejkach tam stoi pomnik wielkiego Polaka spłodziłew Zenka niedźwiedzia i jeszcze ci mało kolejny dyr szkoły ? Zostaw to miasto w spokoju remontuje ratusz i powiedz kto ci dał zgodę na wjazd na parking przy kościelnej po przejściu dla pieszych

12.09.2018, 21:01

Dzięki idiotom przy urnach, i tych co nie idą głosować.. komuniści ułożyli sobie życie na kilka pokoleń.....!

12.09.2018, 20:04

Ta.... żeby jej nie pogonili

12.09.2018, 18:42

O naiwności! Polityka to wygrywanie w zawodach o zdobycie koryta. Potem ...oczywiscie ze się dogadają. Wówczas gdy braknie rączek do zalatwienia posadki swoim kumplom.. o tak. Wtedy sie dogadają. Nie bądź naiwny. Nie ma zgody . Teraz będą się obrzucać łajnem bo to lubią. Zresztą widzowie też. Więc dalej ! Do igrzysk

12.09.2018, 18:32

Co wy tam macie w tej Zdunskiej Woli ...miasto umiera a jak przychodzi czas wyborow ciagle to samo swinie do koryta ...masakra!!!

12.09.2018, 18:31

Zadziwiające, że nikt z tu piszących nie bierze pod uwagę merytorycznego przygotowania kandydatów, tylko obrzuca się wzajemnie inwektywami. Pokora to a Kunert to... Jak widać wam politykom nie zależy na naszym mieście , tylko na kłótniach i podzrynaniu sobie gardeł. Włączcie myślenie to nie boli, konieczna jest zgoda i rozwój Zduńskiej Woli! Minie 50 dni i Jaruga was pogodzi.

12.09.2018, 17:36

Pewnie jest zdziwiony pytaniem jak jego guru Schetyna

12.09.2018, 17:16

Robicie sobie anty reklamę nie widzicie tego? Dajcie ludziom spokój!

12.09.2018, 16:15

Nigdy wiecej PO elektrykow i cukiernikow ...

12.09.2018, 14:22

Temu cukiernikowi wydaje się, że Poznań to część Zduńskiej Woli. Albo sam głupi albo ma nas za głupich.

12.09.2018, 14:05

Nigdy więcej PO nieważne czy w Zduńskiej Woli czy w Warszawie jedno wielkie złodziejstwo

12.09.2018, 13:19

Platformie już podziękujemy. Ci panowie już mieli szansę POkazać co robią. A tymczasem... PzyPOminam, że w Zduńskiej Woli, ówcześnie romansujący z PO Prezydent też zbywał nieruchomości miejskie dla znajomych... Ten PONepotyzm ukrócili dopiero radni PiS. Obawiam się, że PO zrobi nam więcej krzywd niż tylko zamknięcie POsterunku energetycznego jak to już nam POkazali. Pan Konrad może niech lepiej ograniczy się do dostarczania pączków do Ratusza.

12.09.2018, 12:59

Ty się za robotę weź a nie się usmiales albo usmialas niedługo będzie kupa czasu na bezrobociu starczy już tego POpapranego to arzystwa w POwiecie PiS zrobi porządek a reszta pomoże ja to wiem czuję i widzę

12.09.2018, 11:15

Próbuję sobie przypomnieć chociaż jedną inicjatywę Pana dla miasta i jakoś nie przypominam sobie,a siedzi Pan już 12 lat w RM.Zawsze Pan chował się za kimś albo ogłaszał sukces jak z tym Posterunkiem energetycznym,ktory to pańska partia zlikwidowała,a PiS przywróciło.Niech Pan się pochwali co Pan zrobił samodzielnie dla tego miasta.

12.09.2018, 09:56

Ojej ale się umiałem, taki będzie miał wynik jak reprezentacja na MŚ. I mu zaspiewaja nic się nie stało

12.09.2018, 09:42

No a taki Pokora ci powie,ze u nich w peło nie ma nepotyzmu, a w POwiecie i im podległych jednostkach pracują ludzie z Pis-u.Panie Pokorą wasz czas już minął i w takim pipiduwie ludzie nie zaglosuja na was,bo to by była już totalna zagląda tego miasta.A patrząc na Pana wypasiony program śmiem powiedziec,ze tak by było na 200%.Na szczęście nie będzie takiego problemu,zeby się o tym przekonać.