Zduńskowolscy policjanci zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o pobicie, do którego doszło w minioną środą na osiedlu Karsznice. Dziś rano usłyszeli zarzuty.

Kryminalni ze zduńskowolskiej policji zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o pobicie 26-latka. Do zdarzenia doszło w minioną środę późnym wieczorem na osiedlu Karsznice. 26-latek został zaatakowany na parkingu w pobliżu swojego domu. Został uderzony w twarz, a kiedy upadł, napastnicy zaczęli go kopać po całym ciele. Towarzyszka zaatakowanego zaczęła krzyczeć, co usłyszał przebywający w pobliżu kierowca ciężarówki. Włączył on światła, które oświetliły parking, co spowodowało, że napastnicy przestali kopać 26-latka i uciekli do zaparkowanego nieopodal mercedesa. Tuż przed odjazdem jeden z napastników zerwał z auta tablice rejestracyjne, aby uczestnicy nie zidentyfikowali ich po samochodzie. 26-latka zabrało pogotowie.

Napastnicy są w wieku od 23 do 25 lat. Funkcjonariuszom tłumaczyli, że 26-letniego zduńskowolanina pobili, bo jeden ze sprawców był z nim w konflikcie.

Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Aroxx (gość)

    Pięciu na jednego to się nazywa bohaterstwo,szkoda że mnie nie było w pobliżu bo by 5 zabrała karetka