Magiczny Dzień Dziecka spędziły przedszkolaki ze zduńskowolskiej ,,czwóreczki". Wybrały się na spotkanie z Maciejem Polem, najpopularniejszym polskim iluzjonistą do PCKSiR przy ul. Dolnej..

Artysta z myślą o dzieciach przygotował specjalne show. Było to barwne przedstawienie, w którym iluzjonista zabiera dzieci w baśniowy świat magii, a każde dziecko może poczuć się prawdziwym czarodziejem. W jego dłoniach przedmioty znikały i pojawiały się na życzenie dzieci w sposób widzialny i niewidzialny. Specjalnie dla naszych przedszkolaków iluzjonista wyczarował zegarki małe i duże, królika a nawet śnieg! Dzień Dziecka dla maluchów z przedszkola nr 4 był niezwykle udany. Dzieci oklaskiwały umiejętności iluzjonisty autentycznie zachwycone. Dodać jeszcze trzeba, że wszystkie magiczne sztuczki pan Maciej czynił z pomocą uroczej asystentki pani Izabeli, ale także z pomocą przedszkolaków. Wspaniale było zostać asystentem iluzjonisty i otrzymać brawa od publiczności. Na wspomnienie o tym spotkaniu uśmiech pojawia się na twarzach dzieci i wychowawców, którzy wciąż zastanawiają się jak królik zniknął z magicznego pudełka.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!