Miasto sprzedało dwa mieszkania po przedszkolu na os. Południe Miasto sprzedało dwa mieszkania po przedszkolu na os. Południe

Miasto sprzedało dwa mieszkania po przedszkolu na os. Południe (© jj)

Miasto sprzedało dwa mieszkania po przedszkolu na os. Południe. W sumie do miejskiej kasy z tego tytułu wpłynie 370 tys. zł.

Oba mieszkania na parterze bloku przy ul. Baczyńskiego w Zduńskiej Woli można było kupić w drodze nieograniczonego przetargu ustnego. Cena wywoławcza dla obu mieszkań była taka sama i wynosiła po 164 tysiące złotych.

Do licytacji na mieszkanie o powierzchni 74,38 m2 zgłosiły się trzy osoby. Właścicielem mieszkania został zduńskowolanin, który zaoferował najwyższą cenę: 180 tys. zł.

Z kolei do przetargu na drugie mieszkanie, także o powierzchni 74,38 m2 zgłosiły się cztery osoba, a przetarg wygrała osoba, która zaoferowała 190 tys. zł.

- Dochód ze sprzedaży mieszkań był ujęty w planie przychodów tegorocznego budżetu. Stąd kwota ta została już rozdysponowana w planie tegorocznych wydatków - informuje Tomasz Suchański z Biura Promocji, Kultury, Partycypacji i Komunikacji Społecznej zduńskowolskiego magistratu.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!