Nie od dziś, a być może od jutra czynne będzie lodowisko przy ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli.

Powód opóźnienia? Nie udało się wylać tafli o odpowiedniej grubości. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” zaczęli wylewać wodę na starych kortach asfaltowych na początku tygodnia. Wyjaśniają jednak, że temperatury były zbyt wysokie, by do dziś tafla wyglądała w odpowiedni sposób. Po oddaniu lodowiska do użytku na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy. Ceny nie zmieniły się od zeszłego roku. Za godzinę pobytu trzeba będzie zapłacić 2 zł. Wypożyczenie łyżew na godzinę kosztować ma 4 zł. Korzystanie z nich dłużej, niż godzinę to wydatek 8 zł. Naostrzenie łyżew kosztować będzie 4 zł.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nie lubię zimy (gość)

Zaczekajcie do niedzieli, ma być odwilż i wtedy jak zwykle zduńskowolskim zwyczajem, czyli od du... strony można otwierać lodowisko.