Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce? [QUIZ] Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce? [QUIZ]

Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce? [QUIZ] (© Szymon Starnawski)

Artur Szpilka to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców. O pięściarzu z Wieliczki już dzisiaj można nakręcić film biograficzny, ponieważ jego życie to jedna, wielka, pełna przygód historia. Znacie wszystkie tajemnice "Szpili"? Sprawdźcie się w naszym Quizie!

Do której walki Artura Szpilki nie doszło z powodu problemów pięściarza z prawem? A po której walce cała jego wypłata została przegrana w kasynie? Zobaczcie, czy wiecie wszystko o zawodniku, którzy marzy o tytule mistrza świata wagi ciężkiej.

Przejdź do Quizu:

Miliony złotych, piękne kobiety i psy. Co wiesz o Arturze Szpilce? [QUIZ]Zobacz też: Zobaczcie, jak powstawał nowy tatuaż Artura Szpilki [WIDEO, ZDJĘCIA]


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!