Mistrzowie parkowania w Zduńskiej Woli. Zobacz zdjęcia, dodaj własne [zdjęcia]

Mistrzowie parkowania w Zduńskiej Woli. Zobacz jak parkują kierowcy! KLIKNIJ W GALERIĘ. Dodaj własne zdjęcie. Czekamy na reakcje pod adresem zdwola@dziennik.lodz.pl
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.01.2019, 10:02

Widać kto pod Brico zdjęcie zrobił

06.01.2019, 15:54

Ja nie chce nic mówić,ale na takie rzeczy to policja staż miejska nie reaguje.Ale jak ktoś sobie idzie spokojnie idzie z piwem to od razu 5 radiowozów.

31.12.2018, 05:42

Policja ma to w d sam widziałem jadą i odwracają głowy

31.12.2018, 05:28

Pani redaktor trzeba [pokazywać głupotę ludzi świetne zdjęcia gdzie można przesyłać fotki kierowców? Pozdrawiam Darek 😀

30.12.2018, 16:25

to jest tzw brak poważnych tematów i zajmowanie się bzdetami

30.12.2018, 15:42

Pani "redakror". Slaba Pani jesteś z tymi "artykulani". Poza panią nikomu w zasadzie to nie przeszkadza. Uparla się Pani na ta biedronkę. Nikt tam nikomu nie wadzi. Poza panią. Pani tam wadzi

30.12.2018, 14:38

Przestańcie napuszczać na siebie mieszkańców. Zaraz bedą wszyscy z telefonami biegac i zdjecia publikowac lub co gorsza uprzejmie donosic służbom. A w większości przypadkow jest to wynik braku miejsc parkingowych. Pozdrawiam.

30.12.2018, 13:40

promocja stonki ,przez redaktorkę ?

30.12.2018, 12:14

Pan/Pani mandacik,straż miejska w sezonie grzewczym ma ważniejsze sprawy na głowie niż pilnowanie prywatnych parkingów sieci sklepów.Jeden z tych sklepów praktycznie sąsiaduje z siedzibą policji i codziennie wiele ich patroli tam przejeżdża i też nic nie robią.Jak już ktoś pisał to są prywatne tereny i to jak ktoś tam parkuje to jego sprawa.A że niektórzy mają z tym problem to już inna bajka

30.12.2018, 11:18

Mandacik a co do tego ma straż miejska i policja, to jest teren prywatny.

30.12.2018, 10:46

i co na to straż miejska... pod biedronką to norma