MKS Zduńska Wola pokonał Amatorów Zapolice [zdjęcia]

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola pokonał Amatorów Zapolice w pierwszym meczu w klasie A grupy II okręgu sieradzkiego.

W sobotę 16 sierpnia rozegrano pierwszy mecz w klasie A grupy II okręgu sieradzkiego. Amatorzy Zapolice podejmowali drużynę MKS Zduńska Wolai.
Gospodarze w pierwszej połowie nie potrafili sobie poradzić z atakami gości, którzy to po strzałach Macieja Masłowskiego w 14 i 32 minucie prowadzili już 2:0. Nadmienić trzeba że w bramce Amatorów bardzo dobrze spisał się Wiktor Małoszczyk ( wychowanek MKS-u), który to uratował swój zespół od większej porażki. W drugiej połowie mecz się bardziej wyrówna,ł a MKS Zduńska Wola i Amatorzy Zapolice strzelili jeszcze po jednej bramce: dla MKS-u Łukasz Jendrychowski w 63 minucie, a dla Amatorów Przemysław Aleksandrowicz w 82 minucie. Całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem MKS Zduńska Wola 3:1.

Amatorzy Zapolice - MKS Zduńska Wola 1:3 (0:2)

Strzelcy bramek: Przemysław Aleksandrowicz 82. - Maciej Masłowski 14. 32. , Łukasz Jendrychowski 63.