MKS Zduńska Wola pokonał Olimpię Karsznice 13:0!

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola w meczu derbowym juniorów starszych pokonał Olimpię Karsznice 13:0 !

Juniorzy starsi wzięli dobry przykład z drużyny seniorskiej, ktorzy wysoko pokonują swoich rywali i również pokonali wysoko swoich rówieśników, ale tym razem za miedzy.
Mecz rozegrano w środę 21 maja na boisku PMOSu przy ul. Dolnej. Całe spotkanie było rozgrywane pod dyktando zawodników MKS Zduńska Wola.
Już pierwsza połowa zakończyła się wysokim rezultatem bo aż 6:0. W drugiej połowie gospodarze nie zwalniali tempa i strzelili jeszcze 7 bramek.
Na listę strzelców wpisywali się: Łukasz Rakowski x4, Przemysław Pawłowski x2, Filip Jaszczak x2, Damian Dyoniziak x2, Dawid Kępniak,Tomasz Bednarek, Witold Kubiak.
MKS Zduńska Wola - Olimpia Karsznice Zduńska Wola 13:0 (6:0)
Skład drużyny MKS: Szmyt - Nyks, Jałowy, Ratajczyk, Niziolek, Rakowski, Rosiak, Bednarek, Kępniak, Pietrzykowski, Dyoniziak, Jaszczak, Kubiak, Tomczyk, Szewczyk.