MKS Zduńska Wola pokonuje Widawię Widawa

Lech Kulma
Widawia Widawa - MKS Zduńska Wola
Widawia Widawa - MKS Zduńska Wola Lech Kulma
Po serii porażek drużyna seniorska MKS Zduńska Wola wygrywa drugi z kolei mecz. Pokonuje na wyjeździe Widawię Widawa 3:1.

Początek spotkania był wyrównany, ale to gospodarze obięli prowadzenie w 14 min. po strzale głową Kamila Krawczyka.

W 33 minucie na listę strzelców wpisał się Filip Jaszczak, zawodnik MKS. Pierwsza połowa kończy się remisem.

W drugiej połowie zdecydowanie dominowali zduńskowolanie. Piłkarze Widawy stracili dwie bramki w ciągu zaledwie dwóch minut. Na listę strzelców ponownie wpisał się Filip Jaszczak, drugą zdobył Szymon Ratajczyk.

Od 56 minuty gospodarze grali w osłabieniu, ponieważ Mariusz Juszczak ujrzał czerwony kartonik i musiał opuścić boisko.

W końcówce meczu Widawianie mieli jeszcze szansę zdobyć gola z rzutu karnego, ale tej szansy nie wykorzystali i wynikiem 3:1 dla gości zakończyło się całe spotkanie.

Widawia Widawa - MKS Zduńska Wola 1:3 ( 1:1)
Bramki : Kamil Krawczyk - Filip Jaszczak x2 , Szymon Ratajczyk.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani