Monika Bodalska to 19-latka z Warszawy, która w pewnym momencie postanowiła wziąć się za swoje ciało. Pot, godziny ćwiczeń oraz systematyczność doprowadziły ją tytułu mistrzyni mistrzyni Polski juniorek. Przeszła niesamowitą przemianę i zachwyca sylwetką. Chyba nie ma lepszej motywacji do wiosennych ćwiczeń! Kliknij w zdjęcie, otwórz galerię i zobacz jak zmieniała się warszawska gwiazda fitness.


Hallo

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szatan (gość)

Babochłop... O.o Jak ćwiczenia mnie mają zmienić w TO, to wolę siedzieć na du.pie...
Była ładna, kieca, a teraz jest paskudna... Do tego tona makijażu na gębie... bleee

Pati (gość)

Monia nie przejmuj sie komentarzami i rób swoje. Widziałam snapa i przyszłam trochę Cię wesprzeć i dodać otuchy, bo wiem ze sie przejmujesz tymi ocenami ludzi. A do oceniających radzę dwa razy się zastanowić zanim kogoś obrazicie, w tym kraju ludzie potrafią tylko ciągnąć innych w dół, dziewczyna robi to co kocha, nikogo nie zmusza do naśladowania siebie, spełnia marzenia, nikogo nie krzywdzi a i tak zawsze skę znajdzie taki co powie brzydka, obleśna, babochlop. Ludzie, serio? Ile wy macie lat? Inspiracja to nie znaczy że mam sie na kimś wzorować tylko obserwować jak ktos swoją ciężka pracą dochodzi do celu, to jest inspirujące. Cele kazdy ma inne i nie nam oceniać jaki ktos ma cel, dopóki nikogo nie krzywdzi. Monia, trzymaj się, podziwiam i dopinguję, podbij świat i zamknij gęby hejterom. Piona!

Dżasta (gość)

Ludzie jesteście okropni ! Dziewczyna robi to co kocha, robi to dla siebie, realizuje się i czerpie z tego radość a to jest najważniejsze. Dla mnie wyglada super :)

Ewka (gość)

ten człowiek to jakaś karykatura- rozumiem ,że każdy powinien dbać o swoje ciało lecz kiedy zaczyna się totalna fiksacja na tym punkcie to uważaqm ,że czas na wizytę u psychiatry