(© Wit Leśniewicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przed Urzędem Miasta Zduńska Wola nauczyciele i pracownicy Publicznego Gimnazjum nr 1 wyrażali poparcie swojemu dyrektorowi, startującemu w konkursie na to stanowisko.

W poniedziałek w magistracie odbywały się przesłuchania konkursowe kandydatów na dyrektorów. Nauczyciele i pracownicy PG 1 przyszli wesprzeć swojego kandydata

Na dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zduńskiej Woli zgłosiło się dwoje kandydatów: Iwona Kulisiewicz i obecny dyrektor Piotr Warchlewski, który kierował placówką od lat 90.

Iwona Kulisiewicz była dyrektorem SP nr 6 w larach 2009 - 2014. Obecnie jest pedagogiem szkolnym w SP nr 13 w Zduńskiej Woli.

11 lipca odbyły się posiedzenia komisji konkursowych wyłaniających kandydatów na dyrektorów.

Konkursy prezydent miasta ogłosił na stanowiska dyrektorów przedszkoli nr 2, 5 i 6 oraz gimnazjów nr 1, 3 i 5.

Czytaj także

  Komentarze (51)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Uczennica (gość)

  Tylko szkoda że ona nic nie potrafi żadnej szkole jej nie chcą , ser klasy,szacunku i jak taka osoba ma dawać przykład młodym ludziom ? W sp 6 nie robiła nic , zniszczyła szkole i to samo zrobi w PG 1 a pan Piotr długo na to pracował żeby coś ta szkoła reprezentowała

  On (gość)

  Pan Warchlewski niech spocznie w domciu! Jego czas juz sie zakończył. Nie jest i nigdy nie był dobrym dyrektorem, chwalą ( nauczyciele ) którzy boja się o swoje posadki co zreszta widać na zdjęciach.. Moim zdaniem Pani kulisiewicz powinna teraz pokazac co potrafi a warchlewski musi sie pogodzic z porazka !!!!!

  MT. (gość)

  Już chyba wszyscy zapomnieli .że obecna dyr. ZSP nr.1 M.Jaruga nigdy by dyrektorem nie była w tej szkole gdyby nie Brodki który ją na stołek wsadził bo działał w koalicji z Forum i taki był wtedy układ polityczny ,dotyczy to także szkoły SP13 , sprawa kiedyś szeroko komentowana. Konkursy zresztą były nierozstrzygnięte bo coś tam mu nie wyszło i zdymisjonował za to póżniej dyrektorkę biura edukacji. Więc nie plujmy na innych jak sami nie jesteśmy w porządku . No ale prawdopodobnie za rok będą konkursy na szkoły powszechne więc będzie szansa na rehabilitacje.

  włodek (gość) (GBi)

  Przejrzałem z ciekawości raporty na stronie komisji w Łodzi z wynikami sprawdzianu i jakoś nie widzę żeby poziom spadał w porównaniu z innymi latami. Nigdy nie byliscie w czołówce ani na końcu. Tak w środku zazwyczaj. To się nie zmieniło, choć to chyba twoje pobożne życzenie, A swoją drogą ciekawy jestem jak was zaszczuła pani Jaruga? Zwolnić was nie może bo jest KN, nakrzyczeć też nie bo ją oskarżycie o mobbing. Jakie to praktyki stosuje, że czujesz si e zaszczuty? Pytam serio. Twoja odpowiedź wielu ciekawi.

  GBi (gość)

  Dobrze u Jarugi mają ci co jej liżą , reszta jest zaszczuta ,a poziom nauczania spadł do najniższego od 5 lat.

  do Dariusza J. (gość)

  Od razu wiadomo że jesteś z SP6, z ekipy zwolenników pani Kulisiewicz. Świadczy o tym to określenie szkoła życia u Jarugi. Z tego co wiem teraz ci co lubią pracować nie narzekają

  Byly uczen (gość)

  I tutaj "nasza wladza" dobrze sobie radzi. Pare godzin temu napisalem pare slow prawdy o konkursie i p. Kulisiewicz. Oczywiscie po paru minutach caly wpis zostal skasowany. Bo byl niewygodny? Bo zdunskowolanie nie moga znac prawdy? Kpina.
  Prosze poczytac o skutkach "dyrektorowania" p. Kulisiewicz w SP6.... Dobra rada.
  Aczkolwiek i ten wpis zostanie skasowany.