Cztery koła gospodyń wiejskich z terenu gminy Łask wybierają się na warsztaty „Smaki Ziemi Łódzkiej”. Przygotowania do tegorocznej edycji, były okazją do podziękowania za sukcesy osiągnięte przez gospodynie na tej imprezie w roku 2012.

Janina Kosman, zastępca burmistrza Łasku podziękowała gospodyniom z z Kopyści, Orchowa oraz wspólnej reprezentacji Woli Bałuckiej i Woli Stryjewskiej za reprezentowanie gminy Łask podczas warsztatów „Smaki Ziemi Łódzkiej” w 2012 r. na Rynku Manufaktury w Łodzi. Wówczas to Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich w Kopyści otrzymała nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na potrawę regionalną. Teraz otrzymały specjalną nagrodę od łaskiego samorządu.
W tym roku na na warsztatach „Smaki Ziemi Łódzkiej” obok pań z Kopyści, Orchowa oraz wspólnie Woli Bałuckiej i Woli Stryjewskiej, gminę Łask reprezentować będą jeszcze gospodynie z Wrzeszczewic.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!