Porażka IKS Start Zduńska Wola z drużyną z Zamościa [FOTO]

mat. IKS Start Zduńska Wola
Sporą przegraną zakończył się dla tenisistów IKS Start Zduńska Wola mecz z PWSZ Zamość. Zduńskowolska drużyna przegrała z liderem tabeli I ligi Grupy Południowej Polski 2:8.

Rozgrywki między IKS Start Zduńska Wola a PWSZ Zamość zorganizowane zostały w sobotę, 16 lutego w sali przy SP 7 w Zduńskiej Woli.
Punkty dla zduńskowolan zdobył Karol Prus-Strowski - wygrywając 3:2 z Marcinem Litwiniukiem, oraz 3:0 z Łukaszem Jarockim. Grzegorz Janczewski w meczu z Pawłem Chmielem uległ 2:3, a para deblowa Tomasz Wiśniewski/Marcin Sankowski prowadząc 2:0 w pierwszych setach z parą Paweł Chmiel/Łukasz Jarocki, ostatecznie przegrała 2:3. Grzegorz Janczewski/ Karol Prus-Strowski w meczu z parą zajmującą w rankingu deblowym 1 miejsce - Paweł Kozieł/Marcin Litwiniuk walcząc o pozostanie w grze, przy wyniku 0:2, w trzecim secie uległa 20:22.
Protokół z rozgrywek można znaleźć tutaj: PZTS protokol.

- Mecz był widowiskowy, trzymający w napięciu, a doskonała dyspozycja i siła gry lidera I ligi - drużyny PWSZ Zamość nie pozwoliła na osiągnięcie lepszego dla nas wyniku - ocenia Bogusław Pabich z IKS "START" Zduńska Wola.

Najbliższy weekend również będzie pracowity dla zawodników IKS Start.
W piątek, 22 lutego w Łowiczu rozegrają Półfinał Wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski z UMKS Księżak Łowicz.
W sobotę , 23 lutego w ramach rozgrywek I ligi drużyna rozegra na wyjeździe mecz z KS VIRET CMC Zawiercie.