Wydarzenie zorganizowano w piątkowy wieczór w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.
Nagrodzeni:
Tomasz Ratajczyk z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, który zajął 4. miejsce na Olimpijskim Festiwalu Europy w rzucie młotem i jest mistrzem Polski Młodzików również w rzucie młotem i vice mistrzem Polski w pchnięciu kulą (1.000 zł).
Bartosz Klimek z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, który w 2017 roku wywalczył brązowy medal w biegu na 1500 metrów na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (600 zł)
Karolina Bomba z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PARK” Zduńska Wola, która w 2017 roku zajęła 1. miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie młotem.(600 zł)
Tomasz Szewczyk - trener wymienionych wcześniej zawodników z międzyszkolnego uczniowskiego klubu sportowego Park Zduńska Wola (1.000 zł).
Andrzej Suliński z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Zduńskiej Woli, który zdobył złoty medal na Mistrzostwach Europy Weteranów w lekkiej atletyce(1.000 zł).
Adrian Maniewski z Klubu Motorowodnego „Ślizg – Zduńska Wola”, brał udział w Mistrzostwach Świata Formuły 4 plasując się na 11. miejscu oraz zdobył tytuł Mistrza Polski podczas Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski Formuły 4 (1.000 zł).
Dariusz Maniewski trener zawodnika z Klubu Motorowodnego „Ślizg - Zduńska Wola”(1.000 zł)
Marcel Jarosławski z Integracyjnego Klubu Sportowego „START”, który w ubiegłym roku zdobył 3. miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkiej atletyce (600 zł).
Wojciech Kikowski - trener - Integracyjnego Klubu Sportowego „START” (600 zł).
.
Kacper Sadowski ze Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ, który w minionym roku zdobył 2. miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w konkurencji karabin pneumatyczny mix (600 zł)
.
Wojciech Sadowski - trener Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego LOK Sokół (600 zł).
Daria Kurzawa z Uczniowskiego Klubu Sportowego „UKS SMS”, która jako zawodniczka i kapitan drużyny juniorek klubu wywalczyła brązowy medal klubowych Mistrzostw Polski (500 zł).
Szymon Stasiak, który w 2017 roku uzyskał 9. miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
- Adam Łukomski, który w minionym roku zajął 11. miejsce w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych(nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Damian Krzoska, zdobywca 11. miejsca na Mistrzostwach Polski Młodzików w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Piotr Filipowski, zdobywca 9. miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów w rzucie młotem oraz mistrz województwa łódzkiego w tej samej konkurencji (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Patryk Krupiński, zdobywca 7. miejsca w biegu na 400 metrów i 9. miejsce w biegu na 200 metrów na Mistrzostwach Polski Juniorów (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Michał Smolarek, zdobywca 10. miejsca w biegu na 400 metrów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży(nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Maria Piontek, która zajęła 15. miejsce w rzucie młotem na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł),
Cezary Bomba, zdobywca 17. miejsca w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Juniorów (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł)
Błażej Bomba, zdobywca 4. miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w rzucie młotem (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł)
Maciej Szewczyk, który został powołany do kadry województwa łódzkiego, biorącej udział w Mistrzostwach Polski w koszykówce, zawodnik Pabianickiego Klubu Koszykówki 99 (nagrody rzeczowe o wartości 300 zł).
Nagrody rzeczowqe otrzynali także:
Julia Urbaniak, Szkolny Klub Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ
Paulina Wrąbel, Szkolny Klub Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ
Szymon Moj, Szkolny Klub Strzelectwa Sportowego LOK SOKÓŁ
Marcin Kuźniarek, Międzyszkolny Klub Sportowy
Kacper Rybczyński, Międzyszkolny Klub Sportowy
Amelia Sopur, Międzyszkolny Klub Sportowy
Maksymilian Paszak, Międzyszkolny Klub Sportowy
Rafał Barton, Międzyszkolny Klub Sportowy
Artur Kurzawa, Stowarzyszenie Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych „Amp Futbol”
Łukasz Zawada, Klub Nordic Walking Luca Team Zduńska Wola
Beata Marcińczak, Klub Nordic Walking Luca Team Zduńska Wola
Magdalena Kazek, Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin
Nagrody specjalne otrzymali uznany za króla kibiców Piotr Nowak, prezes klubu Gatta Team Józef Wrzesiński, wieloletni trener lekkoatletów Wojciech Kikowski i Tomas Szewczyk za osiągnięcia trenerskie w lekkoatletyce, a take Tadeusz Skorek za organizację Międzynarodowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków przebiegającego również przez teren powiatu zduńskowolskiego..
Podczas gali nie zabrakło ciekawych występów. Na scenie można było zobaczyć pokaz fitness Family Center Club, popisy żonglerki piłkarskiej Krzysztofa Justyńskiego piłkarskie oraz posłuchać wokalistki z PCKSiR Klaudii Szmidy.
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?