(© Fot. Dziennik Łódzki)

Witold Gwiazda od 1 marca 2017 roku przestanie pełnić funkcję prezesa Zakładu Ochrony Mienia w Sieradzu – poinformował w poniedziałek sieradzki magistrat.

Jak precyzuje miasto, Witold Gwiazda złożył rezygnację z dotychczas pełnionej funkcji „w związku z nowymi planami zawodowymi”. - O wyborze nowego prezesa zdecyduje Rada Nadzorcza ZOM na najbliższym posiedzeniu. O zmianach poinformujemy.

Biznes

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

motorowy (gość)

Gwiazda rezygnuje w Sieradzu a Barcz w Zdunskiej Woli oto taka zabawa na szczytach sierdzko zdyunskowolskiej karuzeli personalnej

Stefan (gość)

Co tam porabia Manio?
Czy on przejściowym paniom
serca nie służy danią
i kapitałem sił?
Czy mu wypadło tanio,
czy dzięki ich staraniom
nie stanął nad otchłanią
i rozpacz w dłonie skrył?

Partyjniak (gość)

Rzeczoznawco nie nabijaj się proszę z mężczyzny, który nic nie osiągnął własnym wykształceniem , doświadczeniem czy kwalifikacjami, bo takich nie posiada. Czy tobie byłoby łatwo żyć mając świadomości własnej klęski , że niczego dobrego w swoim życiu nie osiągnąłeś , a jedyne co masz to dzięki układom politycznym. Jakiez to musi być frustrujące.

### (gość)

Rzeczoznawca od razu widać,ze z ciebie jest pełna frustracji i zawiści szuja.Zazdrość ,zawiść i brak spełnienia az bije z twojego wpisu biedny, marny frustracie. ..

Rzeczoznawca (gość)

Ciekawe czy nowe plany zawodowe to "kolejna fucha polityczna" , czy też może ten człowiek wreszcie zaskoczy nas, samodzielnie zdobytym, popartym doświadczeniem i kwalifikacjami stanowiskiem w jakiej porządnej firmie? Oczywiście to pytanie retoryczne! Wiadomo że to .....