Przedszkolaki ze Zduńskiej Woli i okolic pokazały, że są niezwykle utalentowane. Swoje umiejętności aktorskie i wokalne zaprezentowały podczas Przeglądu Kulturalnego Przedszkoli odbył się w Zduńskiej Woli. Konkurs zorganizowany został 6. raz. Tradycyjnie przebiegł pod hasłem ,,To, co mamy najlepszego".

Przedszkolaki prezentowały się w karsznickiej filii Miejskiego Domu Kultury. Jurorzy oceniali m.in. teatralne prezentacje. Pod uwagę brali ogólny poziom artystyczny, interpretację tańca. Pierwsze miejsce przyznali maluchom z Publicznego Przedszkola nr 6. Kolejne nagrody przypadły dzieciom z PP 9 i PP 2.
Wyróżnienia trafiły do przedszkoli numer: 3,4,5,7,10,11 oraz do placówki w Marzeninie. Indywidualne wyróżnienie przyznane zostało Patrycji Przybysz z PP 10.

Rozmaitości

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!