Przedszkolaki z ,,czwóreczki" poznawały rośliny i pracę ogrodników. Grupy trzy-i czterolatków z Publicznego Przedszkola nr 4 w Zduńskiej Woli odwiedziły w tym celu Centrum Ogrodnicze Elblum.

Przedszkolaki do centrum ogrodniczego wybrały sie w ramach projektu edukacyjnego „Roślina”. Dzieci dowiedziały się tam na czym polega praca ogrodnika i obejrzały różne gatunki kwiatów i drzewek. Wróciły nie tylko z nową wiedza, ale także z kwiatami, które zostały zasadzone przy przedszkolu.
Podczas wycieczki dzieci spacerowały ulicami miasta ubrane w kamizelki odblaskowe ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu. Dzięki tym kamizelkom dzieci wychodzące na spacery będą bezpieczne. Grupa dzieci ubrana w jednolite kamizelki odblaskowe zwraca na siebie uwagę przez co dzieci są widoczne na drodze.

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!