QUIZ. Księżna Kate odwiedza Polskę. Co o niej wiesz? QUIZ. Księżna Kate odwiedza Polskę. Co o niej wiesz?

QUIZ. Księżna Kate odwiedza Polskę. Co o niej wiesz? (© wikimediacommons/Tom Soper Photography)

Do Polski przylecieli właśnie księżna Kate wraz z księciem Williamem i dziećmi. Wizyta przedstawicieli brytyjskiej monarchii wzbudza ogromne zainteresowanie - szczególnie lubiana jest księżna Kate. Sprawdź, co o niej wiesz!

Znacie sekrety pary książęcej i śledzicie ich życie? A może po prostu sami chcecie dowiedzieć się o niej kilku ciekawostek? Sprawdźcie się w tym quizie!

Przejdź do Quizu:

QUIZ. Księżna Kate odwiedza Polskę. Co o niej wiesz?


Rozrywka

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Fred gorszego sortu - według polaka katolika (gość) (Piotr)

Trudno byłoby oczekiwać, żeby Trump przyjechał do Polski jako prezydent, kilka lat wcześniej. Ale ty tego pewnie nie rozgryziesz, za "ciężki orzech" dla ciebie...

Redaktor z brukowca (gość)

Dlaczego wpisany w komentarzu wyraz "pi-smak" (usunąć myślnik, inaczej mi nie puści komentarza) to wulgaryzm? Często tak o was piszą, że blokujecie komentarze z tym "wulgaryzmem"? Czy to też jakiś rodzaj cenzury?

ewa (gość)

Nie muszę wszystkiego o nich wiedzieć. Ważne, że są w Polsce.
Natomiast zastanawiam się jak by wyglądała wizyta gdyby witał ich KOMOR z małżowiną. Ani słowa po angielsku i kawały o bigosie?
Dzięki Ci Boże za DOBRĄ ZMIANĘ!