Sesja powiatowa w Zduńskiej Woli online. Oglądaj na żywo w internecie

Na drugiej sesji w tej kadencji samorządu spotykają sie 7 grudnia radni powiatu zduńskowolskiego. Sesja rozpoczyna się o godz. 10. Obrady można śledzić w internecie.

Podczas II sesji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, radni podejmować będą decyzje dotyczące komisji stałych. Ustalą ich skład i liczebność.

W porządku obrad znalazły się także projekty uchwał w sprawie diet radnych powiatu zduńskowolskiego oraz w sprawie wynagrodzenia dla Starosty Zduńskowolskiego.

Wideo

Agnieszka Olejniczak

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.12.2018, 20:44

A jakie dodatki?

08.12.2018, 10:13

A może by tak szanowna Rada zajęła się dodatkami dla nauczycieli. Czekamy na dezyzję już kilka miesięcy......

08.12.2018, 09:15

aktualnie starosta osiągnęła rok temu uprawnienia emerytalne-platforma ma emerytkę na stołku, byle kasa,miasto-kasa,powiat-kasa-Masakra.

07.12.2018, 15:07

do michu: Oglądałem sesję powiedziała że będą do końca roku

07.12.2018, 15:03

do miki :jakie nagrody,bieda z nędzą i rozpaczą,

07.12.2018, 14:43

U Rychlik Hanka szybko cię wyeliminuje i ludzie zapomnom a będą ja pamiętać że szanuję ludzi może jeszcze da ci wypowiedzenie kto wie co tam wyjdzie w praniu

07.12.2018, 14:22

Dziękujemy Pani Starosto za nagrody:) ze ktoś wreszcie dostrzegł pracownika..........

07.12.2018, 13:37

Były panie starosto dziwię się, że zgodził się pana na tali układ. No ale cóż z braku laku chyba i to lepsze i kasiorka będzie lecić dalej, ale lanse już będą mniejsze

07.12.2018, 13:23

Wynagradzanie dla Pani starosty rozumiem, ale dla tych dwóch którzy znaleźli sobie sposób na życie to za co?

07.12.2018, 13:16

Na zdjęciu 3/trzy/persony non grata.I po co te powiaty?Zlikwidować to towarzycho.

07.12.2018, 12:00

Mina Rychlika bezcenna

07.12.2018, 10:00

Ciekawe Sieradz dał przykład . Dalej obowiązuje zasada że nikt ale to nikt w powiecie nie może zarabiać więcej od Wojciecha?