Trwa policyjne dochodzenie w sprawie wyjaśnienia okoliczności śmierci 38-letniego mieszkańca miasta Wojciecha R. Zginął w wyniku wypadku drogowego, do którego doszło na os. Południe. Na razie wiadomo, że usiłował przebiec przez jezdnię lawirując między samochodami. Nie zdążył.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
38-letni mężczyzna z dwojgiem przyjaciół szedł w kierunku centrum. U zbiegu ulic Szymanowskiego, Prostej i Złotej na os. Południe zawsze panuje duży ruch samochodowy. To prawdopodobnie sprawiło, że ofiara ze znajomymi nie chcieli czekać, aż auta przejadą. Zdecydowali, że przebiegną na drugą stronę ulicy. Dwóm osobom udało się przedostać. 38-latek zdążył ominąć jeden z jadących samochodów. Nie udało mu się uciec przed ciężarową scanią. To wstępne ustalenia policjantów ze zduńskowolskiej policji.
Lekarze pogotowia stwierdzili, że zduńskowolanin zginął na miejscu. Kierowca scanii to 25-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Poddany został badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy. Ciało ofiary zabezpieczono do przeprowadzenia sekcji zwłok.
- Na razie nie możemy dokładnie powiedzieć, co się tam wydarzyło. Przyczyny wypadku ustalone zostaną podczas prowadzonego postępowania przygotowawczego - mówi Jacek Kozłowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!