Śmiertelna ofiara wypadku na Karsznickiej. Zbiórka w internecie na pochówek

Agnieszka OlejniczakZaktualizowano 
Zmarł 19-latek, który był pasażerem Audi uczestniczącego w wypadku drogowym na ul. Karsznickiej w Zduńskiej Woli, do jakiego doszło 4 czerwca. W internecie prowadzona jest zbiórka na jego pogrzeb. Nie był ubezpieczony.

Organizatorzy zrzutki w internecie, jak piszą mają za cel zebranie jak największej ilości pieniędzy, aby wspomóc rodziców Piotra w kosztach związanych z pochówkiem syna. Planowana kwota to 10 tys. zł. Zebrano już ponad 8 tys.
ZBIÓRKA PROWADZONA TUTAJ

19-letni Piotr zginał w wypadku do jakiego doszło 4 czerwca na ul. Karsznickiej w Zduńskiej Woli. Chłopak był pasażerem Audi, którego kierowca spowodował wypadek i doprowadził do zderzenia z autobusem. 25-letni Patryka Ch. był pijany.

Za sprowadzenie w stanie nietrzeźwości bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy oraz spowodowanie wypadku w komunikacji grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Kierowca został decyzją sądu aresztowany tymczasowo na trzy miesiące.

Do wypadku doszło po godz. 14 we wtorek, 4 czerwca na ul. Karsznickiej. Policja ustaliła, że Patryk Ch. jadąc samochodem do Karsznic był w stanie nietrzeźwości - miał 1,6 promila alkoholu we krwi.

Na skutek przekroczenia dozwolonej prędkości, doprowadził do czołowego zderzenia z autobusem jadącym w kierunku Zduńskiej Woli. Prokuratura uznała, że doprowadził do katastrofy w ruchu lądowym. Obrażeń ciała doznał kierowca autobusu oraz co najmniej 4 jego pasażerki, a nadto na niebezpieczeństwo zaistnienia skutku w postaci obrażeń ciała zostało narażonych 7 pasażerów.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał także pasażer samochodu osobowego, który zmarł w skutek odniesionych obrażeń 10.06.2019 roku o godzinie 14.

Patryk Ch. do popełnienia tych czynów się nie przyznał.

polecane: FLESZ: Turystyka kosmiczna nie taka kolorowa

Wideo

Materiał oryginalny: Śmiertelna ofiara wypadku na Karsznickiej. Zbiórka w internecie na pochówek - Zduńska Wola Nasze Miasto

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-13T23:36:52 02:00, Sceptyczna:

Chciałabym zobaczyć dowód na to, że reszta pieniędzy zostanie przekazana na cele dobroczynne. Jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć..

2019-06-15T23:17:32 02:00, Gość:

To chętnie może zobaczysz 😉 może Tobie będą potrzebne kiedyś

Wiesz, wolałabym aby osoba organizujaca zbiorke przedstawila dowod na to, ze reszte pieniedzy trafi zgodnie z obietnica na cele dobroczynne a nie wzbogaci rodzinne kieszenie. Dodam jeszcze, ze cale te pieniadze powinny tam trafic a nie czesc zostanie orzekazana na zorganizowanie pogrzebu. Pogrzeb powinna zorganizowac rodzina przy pomocy panstwa.

zgłoś
G
Gość
2019-06-13T23:36:52 02:00, Sceptyczna:

Chciałabym zobaczyć dowód na to, że reszta pieniędzy zostanie przekazana na cele dobroczynne. Jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć..

To chętnie może zobaczysz 😉 może Tobie będą potrzebne kiedyś

zgłoś
S
Sceptyczna

Chciałabym zobaczyć dowód na to, że reszta pieniędzy zostanie przekazana na cele dobroczynne. Jakoś ciężko jest mi w to uwierzyć..

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T15:50:38 02:00, XNXX:

Nie był ubezpieczony czyli ani nie pracował a nawet w urzędzie pracy nie był zarejestrowany? to teraz do kogo pretensje, mało tego wsiadł z kolegą co ponad 1.5 promila wydmuchał pewnie nie widział że ten pijany jest? 1.5 promila to on nawalony był , wsiadając z pijakiem za kółko czemu nie zareagował albo na nr alarmowy nie zadzwonił?

2019-06-13T15:09:22 02:00, Mxxx:

Nic dodać nic ujać .. jak można chcieć podwozki od osoby pijanej ? No jak kurw.a ! Chciał to go odwoził tylko nie tam gdzie trzeba. Kropka !

Sam sie o śmierć poprosil, nawet pasów nie zapioł idiota, nawet mi go nie żal. Sprawca żyje tylko dlatego ze pomimo tego ze byl pijany pasy mial zapiete!

2019-06-13T16:10:48 02:00, Gość:

Nie miał zapiętych pasów. Oboje nie mieli. Przed dołączeniem tak idiotycznego komentarza warto jednak dokładniej zapoznać się ze sprawą o ile ktoś czuje potrzebę komentowania, a jeśli nie to tylko autor pokazuje swoje prostackie myślenie :)

2019-06-13T16:59:41 02:00, Gość:

Sprawca mial zapiete pasy w przeciwienstwie do pasazera.. Wiec jesli czujesz potrzebe poprawiania kogos w komentarzu to moze warto na prawde zapoznac sie ze sprawa a nie sluchac plotek..

Dokładnie!!! Słabe masz źródło informacji. 19 lat i nie wiedzieć do czego są pasy, podtrzymuję nie szkoda mi go nawet !

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T15:50:38 02:00, XNXX:

Nie był ubezpieczony czyli ani nie pracował a nawet w urzędzie pracy nie był zarejestrowany? to teraz do kogo pretensje, mało tego wsiadł z kolegą co ponad 1.5 promila wydmuchał pewnie nie widział że ten pijany jest? 1.5 promila to on nawalony był , wsiadając z pijakiem za kółko czemu nie zareagował albo na nr alarmowy nie zadzwonił?

2019-06-13T15:09:22 02:00, Mxxx:

Nic dodać nic ujać .. jak można chcieć podwozki od osoby pijanej ? No jak kurw.a ! Chciał to go odwoził tylko nie tam gdzie trzeba. Kropka !

Sam sie o śmierć poprosil, nawet pasów nie zapioł idiota, nawet mi go nie żal. Sprawca żyje tylko dlatego ze pomimo tego ze byl pijany pasy mial zapiete!

2019-06-13T16:10:48 02:00, Gość:

Nie miał zapiętych pasów. Oboje nie mieli. Przed dołączeniem tak idiotycznego komentarza warto jednak dokładniej zapoznać się ze sprawą o ile ktoś czuje potrzebę komentowania, a jeśli nie to tylko autor pokazuje swoje prostackie myślenie :)

Sprawca mial zapiete pasy w przeciwienstwie do pasazera.. Wiec jesli czujesz potrzebe poprawiania kogos w komentarzu to moze warto na prawde zapoznac sie ze sprawa a nie sluchac plotek..

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T15:50:38 02:00, XNXX:

Nie był ubezpieczony czyli ani nie pracował a nawet w urzędzie pracy nie był zarejestrowany? to teraz do kogo pretensje, mało tego wsiadł z kolegą co ponad 1.5 promila wydmuchał pewnie nie widział że ten pijany jest? 1.5 promila to on nawalony był , wsiadając z pijakiem za kółko czemu nie zareagował albo na nr alarmowy nie zadzwonił?

2019-06-13T15:09:22 02:00, Mxxx:

Nic dodać nic ujać .. jak można chcieć podwozki od osoby pijanej ? No jak kurw.a ! Chciał to go odwoził tylko nie tam gdzie trzeba. Kropka !

Sam sie o śmierć poprosil, nawet pasów nie zapioł idiota, nawet mi go nie żal. Sprawca żyje tylko dlatego ze pomimo tego ze byl pijany pasy mial zapiete!

Nie miał zapiętych pasów. Oboje nie mieli. Przed dołączeniem tak idiotycznego komentarza warto jednak dokładniej zapoznać się ze sprawą o ile ktoś czuje potrzebę komentowania, a jeśli nie to tylko autor pokazuje swoje prostackie myślenie :)

zgłoś
M
Mxxx
2019-06-12T15:50:38 02:00, XNXX:

Nie był ubezpieczony czyli ani nie pracował a nawet w urzędzie pracy nie był zarejestrowany? to teraz do kogo pretensje, mało tego wsiadł z kolegą co ponad 1.5 promila wydmuchał pewnie nie widział że ten pijany jest? 1.5 promila to on nawalony był , wsiadając z pijakiem za kółko czemu nie zareagował albo na nr alarmowy nie zadzwonił?

Nic dodać nic ujać .. jak można chcieć podwozki od osoby pijanej ? No jak kurw.a ! Chciał to go odwoził tylko nie tam gdzie trzeba. Kropka !

Sam sie o śmierć poprosil, nawet pasów nie zapioł idiota, nawet mi go nie żal. Sprawca żyje tylko dlatego ze pomimo tego ze byl pijany pasy mial zapiete!

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T18:26:48 02:00, Gość:

Przestancie gloryfikowac chlopaka, ktory wiedzial, ze wsiada z piajnym kierowca!! Sprawca jest winny, bezsprzecznie i poniesie za to kare. Ale juz czytac nie moge jaki to biedny chlopak zostal zabity. Nie zostal zabity. Wsiadl z potencjalnym morderca i poniosl tego konsekwencje.

2019-06-12T18:33:50 02:00, Gość:

każdy człowiek inaczej wygląda po alkoholu przyczynia się do tego wiele kwestii: ile dni spożywa alkohol, waga ,pogoda, samopoczucie nie zawsze widać po człowieku że jest pijany. Tolerancja na alkohol jest bardzo różna więc trudno powiedzieć czy widział czy nie.

Wybacz ale nie wierze, ze czlowiek majac we krwi 1.6 promila moze wygladac na trzezwego.. Zostaje jeszcze oddech.. Znowu szukacie usprawiedliwienia a ktos nizej napisal, ze sprawca pil cala noc na tym samym osiedlu co mieszkal zmarly wiec wiedzial o libacji..

zgłoś
G
Gość

Pochówek może być sfinansowany z konta rodziców, jeśli są i mają opłacony ZUS

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T18:26:48 02:00, Gość:

Przestancie gloryfikowac chlopaka, ktory wiedzial, ze wsiada z piajnym kierowca!! Sprawca jest winny, bezsprzecznie i poniesie za to kare. Ale juz czytac nie moge jaki to biedny chlopak zostal zabity. Nie zostal zabity. Wsiadl z potencjalnym morderca i poniosl tego konsekwencje.

każdy człowiek inaczej wygląda po alkoholu przyczynia się do tego wiele kwestii: ile dni spożywa alkohol, waga ,pogoda, samopoczucie nie zawsze widać po człowieku że jest pijany. Tolerancja na alkohol jest bardzo różna więc trudno powiedzieć czy widział czy nie.

zgłoś
G
Gość

Przestancie gloryfikowac chlopaka, ktory wiedzial, ze wsiada z piajnym kierowca!! Sprawca jest winny, bezsprzecznie i poniesie za to kare. Ale juz czytac nie moge jaki to biedny chlopak zostal zabity. Nie zostal zabity. Wsiadl z potencjalnym morderca i poniosl tego konsekwencje.

zgłoś
G
Gość

przecież opieka może pochować

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T14:24:30 02:00, Gosc:

10 tys na pochówek??? Innym 4 tyś zasiłku pogrzebowego musi wystarczyć, ludzie oszaleli.... I czemu nie był ubezpieczony?? Pracował na czarno i nie odłożył?

Wsiadajac do samochodu z pijanym kierowcą wiedział co robi szkoda tylko że nie zareagował i nie zabral kluczyk i nie powiadomił odpowiednie władze

zgłoś
G
Gość

Ludzie jesteście straszni każdy kto zna prawdę ten pomoże. Piotrek nawet gościa nie znał tylko miał go podwieźć-skończyło się tragicznie. Mało młodych osób myśli o ubezpieczeniach i zarejestrowaniu w urzędzie tym bardziej że był w holandii krótko i dopiero co wrócił. Oby nikogo z was takie coś nie spotkało. Kierowca był pijany i to tylko on powinien ponieść konsekwencje !!!

zgłoś
X
XNXX

Nie był ubezpieczony czyli ani nie pracował a nawet w urzędzie pracy nie był zarejestrowany? to teraz do kogo pretensje, mało tego wsiadł z kolegą co ponad 1.5 promila wydmuchał pewnie nie widział że ten pijany jest? 1.5 promila to on nawalony był , wsiadając z pijakiem za kółko czemu nie zareagował albo na nr alarmowy nie zadzwonił?

zgłoś
Dodaj ogłoszenie