Widowisko taneczne ,,Śpiąca królewna" robi niesamowite wrażenie. Premierę miało w czwartek w filii MDK w Zduńskiej Woli Karsznicach. Taneczne show dali podopieczni Anety Barton z Teatru Tańca Arabeska, śpiewała Magdalena Wasylik, a całość uzupełniały wizualizacje, także w 3D.

Libretto do spektaklu ,,Śpiąca królewna" na podstawie baśni Charlesa Perraulta napisała Aneta Barton. Także ona jest reżyserem i choreografem tego niezwykłego spektaklu, w którym wystąpiło około 50 osób. Zatańczyły wszystkie grupy tworzące Teatr Tańca Arabeska. Śpiewem wsparła widowisko Magdalena Wasylik, a o stronę wizualną zadbał Mariusz Fraszczak.
Ci, którzy dotarli na premierę byli oczarowani.
W Zduńskiej Woli widowisko ,,Śpiąca królewna" będzie można obejrzeć jeszcze w niedzielę, 27 kwietnia o godz.17 i 19 w filii MDK Zduńskiej Woli Karsznicach. Spektakl zawita też 11 i 12 maja do Sieradza.

Tu można zobaczyć, jak wyglądała próba generalna: Taneczna Śpiąca królewna

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!