W Konkursie Tańca Solowego "Tylko zatańcz" na parkiecie w łaskim gimnazjum nr 2 zaprezentowało się ponad 40 solistów . Oceniało ich jury w składzie Piotr Bańkowski z Poznania jako przewodniczący oraz Natalia Kowalska z Łodzi i Dawid Mularczyk z Poznania.
Wyniki kategorii do lat 11:
1. Julia Biernacka - Dance Busters Studio Łódź
2. Zofia Rzepnikowska - Dance Busters Studio Łódź
3. Natalia Kawecka - Dance Busters Studio Łódź.
Zatańczyło 8 wykonawców.
Wyniki kategorii 12-15 lat:
1. Maria Szczerbiak - Ośrodek Kultury i Rekreacji Stryków
2. Olga Kowalczyk - OKiR Stryków
3. Zuzanna Milczarska - OKiR Stryków.
Wyróżnienia:
Julia Jurek - Dance Busters Studio Łódź
Kamil Pierzchała - Open Dance Studio Łódź.
Zatańczyło 26 wykonawców.
Wyniki kategorii powyżej 16 lat:
1. Weronika Bogusławska - Młodzieżowy Dom Kultury Kalisz
2. Justyna Jarzębak - Łaski Dom Kultury
3. Julita Mirys - OKiR Stryków.
Wyróżnienie: Monika Justyńska - Open Dance Studio Łódź.
Zatańczyło 10 wykonawców.
W ramach XXVIII Przeglądu Zespołów Tanecznych zespoły zaprezentowały ponad 50 układów.
GRAND PRIX: Krajki - Pałac Młodzieży Łódź
Wyniki w kategoriach:
Kat. do 11 lat taniec nowoczesny:
1. miejsce S'Crew First Step - Łask
2.miejsce Shadow Crew Kids - Szadek
3.miejsce Kuźnia Art Station - Skierniewice
Wyróżnienia:
Small Dance Square - Buczek
Kuźnia II Art Station - Skierniewice
Kat. do 11 lat taniec współczesny:
1. Mała Wena - ŁDK Łask
2. Agat V - OKiR Stryków
3. Kuźnia Art Station - Skierniewice
Kat. 12-15 lat taniec nowoczesny:
1. S'Crew Cool School - Zadzim
2. Just Junior - Open Dance Studio Łódź
3. Mały Aerobik - Piotrków Trybunalski
Wyróżnienia:
Dance Square - GOKiS Buczek
Vandalls Art Station - Skierniewice
S'Crew Young - Łask
Kat. 12-15 lat taniec współczesny:
1. Agat III - Stryków
2. Art Station CM - Skierniewice
Wyróżnienia:
Mały Aerobik - Piotrków Trybunalski
Dance Busters Studio - Łódź
Kat. powyżej 16 lat taniec nowoczesny:
1. Jammin Crew - GOK Lutomiersk
2. Aerobik - Piotrków Trybunalski
3. Ludens II - Pabianice
Kat. powyżej 16 lat taniec współczesny:
1. Agat I - Stryków
2. Wena I - Łask
3. Mirage - Warszawa
Nagrody specjalne dla choreografów-instruktorów:
Joanna Juźwin (Wena - Łąsk),
Sebastian Krupa ( S'Crew Łask- Szadek -Zadzim),
Marta Pączek (Jammin Crew - Lutomiersk),
Agnieszka Łuczuńska i Radosław Klimecki (Krajki - Łódź)
Filip Chajzer o MBTM
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?