Sylwester 2018 w Zduńskiej Woli przy Ratuszu [zdjęcia]

jjZaktualizowano 
Zduńskowolanie witali Nowy Rok 2019 przy Ratuszu.

W Zduńskiej Woli zorganizowano "Miejskiego Sylwestra 2018" przy Ratuszu. Mieszkańcy mogli wspólnie przywitać rok 2019 podczas zabawy na pl. Wolności.

Życzenia noworoczne złożyli zduńskowolanom prezydent Konrad Pokora i starosta zduńskowolska Hanna Iwaniuk.
Bawiono się podczas dyskoteki, jaką poprowadził DJ Webster, był tez pokaz laserowy.

Pokaz laserowy miał zastąpić głośne fajerwerki. Mieszkańcy postanowili jednak inaczej i sami puszczali fajerwerki. Nie zabrakło zimnych ogni, a o północy strzelały korki od szampanów.

Miejski Sylwester trwał do godz. 1. Nowy, 2019 rok witało podczas niego kilkaset zduńskowolan.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.02.14 20:58:16

totalna lipa i pato.....

2019.01.05 21:19:02

Przesada z tym zakazem fajerwerkow

2019.01.03 21:43:36

Klapa ta impreza byla

2019.01.03 20:26:40

Babcia Hania i dziadzio Kondziu.Smieszne i straszne.

2019.01.03 20:25:09

Vox patrząc na Twoje błędy,to Ty się wyklules z jaja i na tym etapie zakończył się Twój rozwój

2019.01.03 18:59:43

do anonima - o tak masz lokaty w Provident a szkołę skończyłeś na czterech klasach to widać po błędach ortograficznych - zakompleksiały jakiś.

2019.01.03 13:03:31

Broker wam podpowiada Pisiaki gdzie szukać afery i gdzie zaprosić CBA.Wezcie się do działania,bo w PO smród afer czuć na kilometry.

2019.01.03 11:40:47

Do PiS będzie kontrola kto ubezpiecza miejskie spółki i kto ma z tego prowizję ? Grzecznie pytam gamonie

2019.01.03 11:39:22

Szkoda że marszałek nie z PO to by dopiero było trio śmiechu warte sami się tego nie spodziewali co widać słychać i czuć

2019.01.03 05:48:38

Dawno nie było mnie w mieście , widać wiele się zmieniło. Nowy Prezydent wraz z małżonką wita gości w Nowy Rok. Z tego co widać ciut starsza od prezydenta, ale we Francji można to i w Zduńskiej Woli można. Tylko żeby te żółte kamizelki nie chciały odwołać nowego prezydenta.

2019.01.02 19:38:33

Tani badziew w towarzystwie podstarzalego małżeństwa.Takie po krotce podsumowanie

2019.01.02 18:04:00

do :loboi lubię sobie wejść na stronkę ,z nudów ,ogólnie nie mam nic do tych ludzi ,bo sytuacja ich zmusiła do korzystania z socjalu ,i nie obrażaj takich ludzi ,bo nie wiadomo co w życiu może cię spotkać

2019.01.02 17:57:13

do lobo : do mopsu nie chodzę żyje z oprocentowania lokat ,kasy mam w h...j dla twojej wiadomości

2019.01.02 16:56:23

do bolo pytam czy byłeś już Mops-e po dodatek patykiem pisane?

2019.01.02 16:08:33

JESTEM URZEDASEM I MAM W D..E TE WPISY KASKA IDZIE HA HA

2019.01.02 09:24:30

123...

co ten ratusz robi jedynie to stoi a dyrekcja niezłą kasę zbija za nic nie robienie....tylko pogratulować....

2019.01.02 07:52:19

Ciekawe kiedy ta wielka przyjaźń prezydenta i starosty się skończy. Ciekawe kiedy zaczną obrzucać się błotem i wzajemnie oskarżać o błędy i porażki. teraz wszędzie razem, wszystko razem. Jaka wspólnota . To już staje się śmieszne.

2019.01.02 00:50:47

Narzekaliscie na Niedźwiedzia,a teraz popatrzcie na nieudacznego zdunskowolskiego Ryska Petru,co to dorwał się do zlobu i myśli, że może ludzi pozbawić wieloletniej sylwestrowej tradycji...Dwa miesiące i non stop wizerunkowe wtopy

2019.01.01 22:40:21

Beznadziejny wymysł z tym brakiem sztucznych ogni. A psy? To może zakazcie też burzy

2019.01.01 22:33:40

Najbliższa zbiórka WOŚP na sprzęt fotograficzny dla naszych redaktorzynów z " naszego miasta"

2019.01.01 22:10:09

I7

2019.01.01 21:05:46

Takim sylwestrom mówimy nie

2019.01.01 21:05:04

Mogli postarać sie lepiej.Wszystko zepsuły fajerwerki.

2019.01.01 20:35:56

Organizacja bardzo slaba syf do tej pory na mieście

2019.01.01 18:59:26

bardzo ładne i profesjonalne zdjęcia.