Prezes Centrum Dializa Jacek Nowakowski (od lewej) i  dyrektor ds

Prezes Centrum Dializa Jacek Nowakowski (od lewej) i dyrektor ds. rozwoju firmy Kamil Rudawiec na sesji Rady Powiatu Łaskiego (© Wit L. Leśniewicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 1 lipca zarządzanie szpitalem w łasku przejęła spółka NZOZ Centrum Dializa z Sosnowca. To zwycięzca ogłoszonego przez powiat łaski przetargu na wydzierżawienie szpitala.

Podczas ostatniej sesji rady powiatu, radni mogli dowiedzieć się od prezesa Centrum Dializa Jacka Nowakowskiego i dyrektora ds. rozwoju firmy Kamila Rudawca, jak widzą oni przyszłość łaskiego szpitala. Przedstawiciele spół, która przejmuje zarządzanie szpitalem zapowiedzieli, że przez pierwszy rok będą przyglądać się funkcjonowaniu placówki. Podkreślali też, że do dobrego funkcjonowania szpitala potrzebne są inwestycje w infrastrukturę.

Więcej o przyszłości łaskiego szpitala czytaj w piątkowym „Naszym Tygodniku Zduńska Wola – Łask”.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!