Tak zarabiają urzędnicy samorządowi i pracownicy urzędów. Lista płac 2018 w naszych urzędach

  • Polska Dziennik Łódzki

Redakcja

Zobacz ile zarabiają urzędnicy! Prezentujemy aktualną listę płac 2018 w urzędach miast i gmin powiatu zduńskowolskiego oraz w starostwie powiatowym. Sprawdź jak zarabia się w samorządzie. Podajemy wynagrodzenia miesięczne brutto (przed opodatkowaniem i odprowadzeniem składek ubezpieczeniowych). By zobaczyć ile zarabia się na poszczególnych stanowiskach PRZEJDŹ DO GALERII. Informacje pojawią się po kliknięciu na zdjęcie.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.02.2019, 21:09

Zapolice sami znajomi i rodzina w pracy jedni odchodzą wsadzają drugich i dlatego jest jak jest ąaaaa i w godzinach pracy zakupy robią kawkę u znajomych piją
Y

09.02.2019, 23:07

Po kilkunastu latach pracy na różnych stanowiskach poszłam do pracy w Starostwie. Zawsze uważałam pracę w urzędzie za prestiż i przywilej dla znajomków - rano kawka,ładny uśmiech, robota na tiptop. Jakież moje zaskoczenie. Zapie.. na akord i głowa zaprzątnięta pracą nawet za firmą . Papierów i spraw dla załogi. Wszystko samemu i strach przed kontrolą. Terapia szokowa. Zarobki oczywiście poniżej 2 tys. netto... ze stażowym. Może i nie wszędzie tak jest i pewnie są gorsze warunki. Nie w tym sens. Jakim durnym krajem jesteśmy skoro nic się z tym nie robi.

08.02.2019, 18:00

do powodzenia:nie wiem kto widzi nagrody,(chyba w biurach) ale w moim mieście i powiatach podejrzewam niema czegoś takiego jak nagrody ,trzynastki owszem są ,to jak w innych działach administracji publicznej,tyle że najniższe ,praca nieadekwatna do zarobków,niedługo zwolnie miejsce dla młodych bo idę na emeryturę w lipcu po waloryzacji ,i to będzie najlepsza nagroda dla mnie

08.02.2019, 13:53

No no no ładne sobie pensyjki poustalali w Zapolicach. Gmina biedna ale na wynagrodzeniach nie oszczedza

08.02.2019, 12:42

Do - obserwatora- Masz rację Gmina Zapolice biedna,a pensje w niektórych przypadkach wyższe jak w powiecie. Radni tego nie widza i jeszcze dokładają pensje wójtowi , który miał niezłą pensje . Nie żle się na wsi zarabia.

08.02.2019, 12:16

W niby tak biednej Gminie Zapolice zarabia się całkiem nieżle, większość gminnego budżetu idzie na wynagrodzenia, a na inne potrzeby nie ma kasy

07.02.2019, 19:56

Klasyka. Inspektorzy "wybrani" zarabiają maks co mogą, a reszta inspektorów leci na minimalnych widełkach. No ale średnia to średnia...
Zastanówcie się ludzie. Czy jak mówią o średniej krajowej 4.800,00, to też tyle zarabiacie?! Zrozumcie w końcu, że w samorządach zarabiają dobrze ludzie wójtów, burmistrzów, prezydentów itp. Reszta (większość) nie dosyć, że za nich robi, to za śmieszne pieniądze!

07.02.2019, 18:49

Zawsze można iść do prywatnego popracować, tylko Andrzejku na nagrody i trzynastkę nie licz.

07.02.2019, 18:07

zapraszam do Powiatowego Zarządu Dróg biedaa z nędzą za mało żeby żyć ,za dużo żeby umrzeć ,pozdro dla wydziału i dla dyrka

07.02.2019, 15:51

Ty mgr ośmioletni gdzie te studia robiłeś jesteś ośmioletnim pracownikiem a co na pip?

09.01.2019, 21:18

Trafiłam na ten artykuł przypadkowo. Pracuje w Urzędzie we wielkopolsce. Co prawda jestem stosunkowo młodym pracownikiem bo 8 letnim. Pod swoje stanowisko zrobiłam tytuł mgr oraz dodatkowe fakultety. I wiecie ile zarabiam na rękę? 1900 zl. Moja praca nie trwa 8 godzin tylko około 10 jak dobrze idzie. Roboty mam za dwie osoby. I nich ktos powie ze urzędnicy nic nie robią to zaprosze na praktykę do siebie. Oczywiście darmową bo za nicnierobienie sie nie płaci.

28.04.2018, 08:25

Twój komentarz,ręce opadają.Twoim zdaniem to sprzątaczki w urzędach coś robią inni nie .One tak samo dostają wypłatę jak inni w urzędzie z podatków,czyli też są "pasożytami". Sprzątaczki tyle zarabiają bo ich praca jest mało istotna dla funkcjonowania urzędy i nie potrzeba żadnych kwalifikacji.Ten materiał jest o tym ile zarabia elita w urzędach bo szeregowy urzędnik zarabia słabo i też żyje od pierwszego do pierwszego.Samorządy są na chwilę obecną słabym płatnikiem,co skutkuje odchodzeniem ludzi z pracy

25.04.2018, 19:31

JAK CHCECIE POZNAĆ PRAWDZIWĄ BIEDĘ TO ZAPRASZAM DO POWIATOWEGO ZARZĄDU DRÓG no ale nie do biur tylko na ulice

25.04.2018, 18:57

Fajna kasa za siedzenie nic nierobienie leniuchowanie i pierdzenie w stołek prócz pań sprzątaczek reszta to pasożyty . Niech się zatrudnią w fabryce w systemie cztero zmianowym poznają co to znaczy pracować i przeżyć od pierwszego do pierwszego.

20.04.2018, 22:40

A może panowie z SM Lokator poradzą vswoje zarobki

20.04.2018, 12:54

Zadobki pani Klimkowskiej sa szokujaco wysokie. Oby tylko to listopada byla "przy korycie".

20.04.2018, 10:18

Pokażcie zarobki nie średnie, ale faktyczne na poszczególnych stanowiskach od dyrektora do pracownika np. w domach kultury, bibliotekach czy muzeum

20.04.2018, 09:29

Niezależny ranking! Dlaczego nie pokazano wysokości zarobków w powiatowych urzędach pracy, z pewnością byłoby się z czego pośmiać, urzędnik z ponad 20 letnim stażem zarabia mniej niż sprzątaczka. Super motywacja do dalszej pracy! Gratuluję!

19.04.2018, 23:06

Zgadzam się z twoją opinią,tylko mała grupa wybrańców dobrze zarabia.Wszyscy wiedzą że w samorządach zarabia się kiepsko i chętnych jakoś za dużo nie ma do pracy.