Widowisko taneczne ,,Śpiąca królewna", jakie przygotowuje Studio Tańca Arabesque ma szansę stać się sporym wydarzeniem kulturalnym w regionie. Premiera juz jutro, a spektakle zaplanowano w Zduńskiej Woli i Sieradzu. Mamy bilety dla Czytelników.

,,Śpiąca królewna" to niezwykłe widowisko taneczne. Podopieczni Anety Barton, wspólnie z wokalistką Magdaleną Wasylik przeniosą widzów w bajkowy świat. Dosłownie, bo nie zabraknie iluzji, której artyści uczyli się od Macieja Pola oraz wizualizacji.
Premiera zaplanowana jest na 24 kwietnia. Dla Czytelników mamy 2 podwójne zaproszenia. Mamy także bilety na jeden ze spektakli zaplanowanych na 27 kwietnia o godz.17 i 19 w filii MDK Zduńskiej Woli Karsznicach. Aby je zdobyć, trzeba zadzwonić dziś o godz. 15 do naszej zduńskowolskiej redakcji pod nr (43) 824-95-78 i podać choć jednego autora baśni o ,,Śpiącej Królewnie".

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!