TS Janiszewice ucieka rywalom [zdjęcia]

TS Janiszewice ucieka rywalom. W ósmej kolejce drużyna z Janiszewice rozbiła RKS Rychłocice 8:2 (2:1).

Niespodziewanie już w 3 minucie prowadzenie objęli goście. Wyrównanie padło w 10 minucie, bramkę zdobył Artur Kanty. Kwadrans przed przerwą do siatki trafił Marcin Furmańczyk.

Pięć minut po zmianie stron wynik podwyższył Mateusz Głowinkowski. W 60 minucie piłkarze z Rychłocic zdobyli kontaktowego gola, ale jak się okazało było to ich ostatnie trafienie tego popołudnia. Natomiast gospodarze nie poprzestali na trzech bramkach. W 68 minucie gola zdobył Mateusz Ber. Ostatnie 10 minut przypominało trening strzelecki, zrezygnowani goście stracili jeszcze cztery bramki. 80 minuta przyniosła rzut karny po faulu na Konradzie Kmieciku który wykorzystał sam poszkodowany. Kolejne bramki zdobyli w 88 minucie ponownie Konrad Kmiecik, w 90 Wiktor Gajewczyk, a wynik ustalił w drugiej doliczonej minucie, zdobywając swoją ósmą bramkę w sezonie Mateusz Ber.

TS Janiszewice - RKS Rychłocice 8:2 (2:1)
Bramki: Kanty Artur, Furmańczyk, Głowinkowski, Ber 2, Kmiecik 2, Gajewczyk